Jak na věc


povánoční výprodej kaufland olomouc

Diskuze - Výprodej: Povánoční slevy u MALL.cz až 79% + doprava zdarma

    Očekávaný povánoční výprodej je tady! Vysoké povánoční slevy až 79% se vztahují na několik tisíc vybraných položek z naskladněného sortimentu. Veškeré objednávky nad 1000 Kč jsou navíc s dopravou zcela zdarma!
    Pravidelně pro Vás vyhledávám a na webu SLEVNET publikuji tipy na zajímavé slevy v českých a zahraničních internetových obchodech. Aby Vám žádná z akcí neunikla, doporučuji odebírat náš newsletter.
    Zveřejněte své výsledky, dojmy, doporučení pro ostatní, názory, co bylo nejtěžší, co byste změnil/a... je to na Vás, co všechno zveřejníte. Můžete tak učinit samozřejmě anonymně nebo naopak, přidat i foto.
    Internetový obchod Mall odstartuje povánoční výprodej již několik dní před Vánocemi. V této “první” vlně jsou k dostání pouze vybrané položky sortimentu. Povánoční slevy pak navazují od 25.12., kdy dojde ke snížení cen u tisiců dalších položek a to až o 79%. Celý sortiment bude také průběžně doplňován. Proto doporučujeme produktovou akční nabídku průběžně sledovat.


VÝPRODEJ: Povánoční slevy u MALL.cz až 79% + doprava zdarma

    Jednoduše. Hrajeme si s množstvím přijaté energie. A děláme to tak, abychom tělo oklamali, aby si myslelo, že dostává stále to, co má. Tak ve dnech, kdy fakticky přijímá energie méně, si musí sahat do vlastních zásob, aniž by zpomalovalo metabolismus. A o to nám jde. Začneme likvidovat to, co nám zůstalo po vánocích. A protože je to něco, na co si tělo ještě nezvyklo, půjde to dobře. Pamatujte ale, že správná strava tvoří 70% úspěchu při shazování nadbytečných kilogramů. Můžete být aktivní sportovci, můžete trávit "na značkách" každý den 2 hodiny, ale nebudete hubnout, pokud nebudete mít správně nastavený a pravidelný stravovací režim.
    Připravili jsme pro Vás stravovací princip, který je vhodný zařadit po vánočním a silvestrovském hodování. Většina lidí v tuto roční dobu přibere kolem 3-5 kg. Asi tady nemusíme rozebírat, proč tomu tak je. Někteří se těchto kilogramů zbaví prakticky jen tím, že se vrátí do běžného režimu. Některým to může trvat déle, než měsíc. Pokud patříte mezi ty, kterým to zpravidla trvá déle, můžete využít našich zkušeností a vyzkoušet náš stravovací princip nazvaný Povánoční hubnutí.
    Ani v tomto principu na to nejste sami. Chceme, aby pro Vás dietní omezení bylo přjemné. Máme připravené velké množství článků, podpor a odměn, můžete s námi diskutovat na různá témata v on-line Kavárně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00