Jak na věc


použité olepovačky hran bazar

Nabízíme také možnost prodeje komisním způsobem, který bývá někdy výhodnější, než pokud použité stroje od Vás vykoupíme.

    Dávkování lepidla z vaničky v provedení Teflon®, kapacita 1 kg do které se používá granulované tavné lepidlo (EVA,PUR). Vanička je vybavena elektronickým digitálním ukazatelem teploty lepidla. V případě dočasného odstavení stroje dochází k automatickému snížení teploty lepidla na 150°C, aby se předešlo jeho případnému napékání a přehřívání. Poloha nanášecího válečku se automaticky nastavuje podle tloušťky dílce a olepované hrany.
    Společnost CASADEI INDUSTRIA se zabývá produkcí vysoce profesionálních olepovacích strojů na zpracování dřeva od roku 1994. Nabízí širokou škálu automatických, jednostranných olepovacích strojů určených pro malé a střední provozy. Olepovačky CASADEI jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysoký výkon i při nejnáročnějších operacích.
    Pokud hledáte kvalitní olepovací stroje vybavené nejmodernější technologií, vynikajícím výkonem, vysokou spolehlivost a dlouhou životností, neváhejte a kontaktujte nás. Předváděcí stroje obvykle skladem k rychlému dodání.
    Chcete se nás na něco zeptat? Chcete stroj koupit nebo zarezervovat? Napište nám jednoduše pomocí tohoto formuláře. Tip: nezapomeňte na sebe uvést kontakt abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit!


Na této stránce nabízíme většinu z našeho sortimentu použitých strojů. U každého bazarového stroje uvádíme stručný popis, fotku a cenu. Pokud uvádíme "stroj se zárukou", tak je stroj opravdu repasovaný a záruku plníme.

    Použitá olepovačka hran SCM MINIMAX (TECNOMAX) ME 20 je optimálně vybavený stroj určený pro malé a začínající výrobce. Jedná se o profesionální stroj, který umožňuje olepování slabých hran, ABS a PVC hran. Stroj je vybaven dávkováním lepidla z vlastní vaničky, automatickým podávacím systémem pro řez svitkové pásky PVC, ABS 2 mm a všemi potřebnými jednotkami pro dosažení perfektního olepení hran.
    3 přítlačné válečky, 1. válec motorizovaný o průměru (váleček kopíruje pohyb pásky a dílce). Ovládání a nastavování stroje je velmi snadné a dobře přístupné. Pracovní tloušťka se nastavuje ručně pomocí kola s číslicovým ukazatelem, přičemž dochází k automatickému nastavení všech pracovních jednotek. Přesný posuv dílce zajišťuje spodní podávací pás s vysokou přilnavostí s horními přítlačnými koly. Stabilní pevná konstrukce stroje zaručuje stálost nastavení díky tuhému ocelovému bloku základu. Samozřejmostí je také teleskopický vysouvací support dílce. Ovládání jednotek je velmi snadné, provádí se pomocí přehledného ovládacího panelu. Ten je tvořen membránovou klávesnicí a LCD displejem na přední straně,

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00