Jak na věc


potvrzení přijetí opravného daňového dokladu

Jak rychle obdržíte peníze z půjčky?

    Při vyplňování výše uvedené online žádosti o půjčku bez registru je třeba zvolit částku, kterou požadujete. Jako nový zákazník si můžete vybrat pouze částku do 2 tisíc Kč, která Vám bude zaslána poštovní poukázkou na Vaši adresu. V případě, že jste již tuto půjčky v minulosti měli, můžete si požádat až do výše 10 tisíc kč.
    Tato potvrzení vyplněné od každého zaměstnavatele předkládají poplatníci daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků jako přílohu svého daňového přiznání. Je možno jej použít i pro jiné účely, kde je vyžadováno ověření výše příjmů. Od roku 2014 toto potvrzení potřebují pro své daňové přiznání také podnikatelé, které pracují pro své klienty na základě autorského zákona a kterým jejich klienti provedli srážku daně vybírané zvláštní sazbou z jejich příjmů.
    Můžete se spolehnout, že i v nutnosti, budete moci čerpat tuto půjčku a nezůstanete bez peněžních prostředků. Poskytovatelem půjčky je známá společnost Ferratum, která již na tuzemském trhu obchoduje mnoho let a jejich produktů využila celá řada zákazníků. Pro schválení půjčky nepotřebujete žádného ručitele nebo zástavu nemovitostí.


Záloha pro Vaši peněženku

    Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti a funkčních požitků, o sražených zálohách na daň a o sražené dani vybírané zvláštní sazbou daně z příjmů dle § 6 a dle § 7 na základě autorského zákona.
    Záleží, jaký si zvolíte způsob zaslání peněz. Bankovním převodem obdržíte půjčku téměř ihned v den zažádání o půjčku, pokud Vám bude schválena. U poštovní poukázky budou peníze doručeny cca do 2 pracovních dní.
    Jedná se o expresní nebankovní půjčky bez registru a bez potvrzení o příjmu. Podmínky pro schválení půjčky jsou velmi snadné a je tedy jednoduché půjčku získat. Již do 10 minut od odeslání online žádosti budete vědět o schválení nebo neschválení půjčky bez potvrzení příjmu - tedy žádné zbytečné prodlužování. Rychlé vyplacení peněz prostřednictvím poštovní složenky nejpozději do 2 dnů nebo okamžitě přes bankovní převod na zadaný účet (pouze pro stálé klienty). Maximální výše půjčky je 10 000 Kč. Půjčka je tedy koncipována jako pomoc před výplatou nebo jako finanční rezerva v případě nenadálých výdajů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00