Jak na věc


posunutí menstruace bez antikoncepce

Systém spolupráce komunity Ferda

    Modely převodníků 4291 a 4292 (dříve 3291, 3292) jsou používány s vysoce přesnými snímači posunutí řady 4000. Provedení těchto jednotek přináší výhody těchto snímačů k širokému okruhu průmyslových a vědeckých uživatelů. V kombinaci se snímači řady 4000 mají tyto jednotky vynikající stabilitu, citlivost a rozlišení. Tyto setavy jsou robustní a lineární s vysokou opakovatelností měření a nízkým teplotním koeficientem. Převodník 4291 je provedení jednokanálové, 4292 je určen pro dvoukanálové měření. Napěťové výstupy dvoukanálového převodníku jsou A a B, (A+B)/2 nebo na požádání (A-B)/2.
    Měřící sestava se skládá z lineárního kapacitního snímače posunutí a odpovídajícího převodníku. Snímače umožňují velmi lineární, dlouhodobě výborně teplotně stabilní měření s rozlišením až 1 ppm rozsahu. Tyto kompaktní a robustní snímače jsou určeny pro široký rozsah použití od metrologie po těžký průmysl. V porovnání s jinými systémy snímačů jsou tyto více stabilní, přesnější a citlivější než např. indukční snímače, potenciometry, inkrementální nebo laserové snímače.


Snímače posunutí řada 4000

    Stejně jako je pro kvalitu práce důležitý vztah ke konkrétní práci a je určující, aby řemeslník, hodinový manžel nebo pracovnice úklidu svou práci vykonávali rádi, stejně tak je důležitý vztah zaměstnance a zaměstnavatele. Pracovníci v komunitě Ferda jsou samostatní a sami zodpovídají za svou práci. Mají plnou svobodu se rozhodovat, který typ práce přijmou, sami rozhodují kdy a kde budou pracovat a sami také stanovují konečnou cenu projektů. Nejvyšší kritéria, která musí pracovník v komunitě Ferda splňovat, jsou vysoká kvalita práce a perfektní přístup k zákazníkovi. Volnost a svobodu rozhodování však pracovníci komunity nepostrádají, a právě to je jeden z nejdůležitějších faktorů pro naše spokojené zákazníky i naše členy komunity.
    Snímače posunutí s vysokou přesností lepší než 0,01% (1 µm/10 mm), měřícím rozsahem 10 nebo 30 mm, s rozlišením až 0,01 µm (neinkrementální), pro vědecké nebo průmyslové účely

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00