Jak na věc


postup u početní operace s celými cisly

Sada na gelové nehty, jak si správně vybrat?

    Náročnost vázání: středníHáček: VMT č. 12 až 16Tělíčko: zlatá holografická lametka 01, páv, pštroš a CDC dubing.Křidélka: dvě malá pírka CDC .Nožičky: CDC dubing.
    Gelové vrstva na nehtu odrůstá spolu s přírodními nehty. Každé 3 až 4 týdny musíme proto u spodní části, kde se odkryl přírodní nehet gel doplnit. Postup doplnění gelových nehtů je velmi podobný postupu vytvoření gelových nehtů doma pouze bez lepení tipů. Budete k tomu potřebovat domácí sadu na gelové nehty.
    Krásná mokrá muška připomínající vylepšenou březnovku. Nožičky z CDC mají ve vodě lákavý pohyb. Doporučuji umístit jí jako horní přívěsnou k kombinaci s nymfou.
    Náročnost vázání: středníHáček: VMT č. 8 Tělíčko: zatížené olověným drátkem. Tři paprsky z ocasního pera páva stočené do knotku. Nožičky: černý kohout nebo slepice.Hlavohruď: žlutý dubing z králíka D 15.
    Všechny obklady Keraton® je možno zkracovat – řezat. Nejlepším způsobem je řezání na stolní rozbrušovací pile s použitím diamantového nebo černého kotouče na beton, kámen. Ruční rozbušky tzv. flexky lze rovněž použít na řezání nevelkého množství obklad. Zákaz řezání pod vodou !!!


Vše co potřebujete vědět nejen o gelových nehtech

    Náročnost vázání: obtížnáHáček: VMT č. 8 Tělíčko: dubing z vačice D 25.Kroužkování: holografická lametka 01.Křidélka: dvě pírka CDC. Nožičky: natočené pírko CDC. Můžete jej i nadubovat do smyčky.
    Obklady doporučujeme nastříkat, natřít hydrofobizačním prostředkem. Tímto se obklad kapilárně uzavře a prodlouží se jeho životnost. Hydrofobizační prostředek nemění barvu obkladů.
    c) Dle nejnovějších poznatků o lepení obkladů Keraton® doporučujeme podmáznout lepidlem i samotný obklad. Zcela dostatečné je podmáznutí stěrkou či špachtlí po lepené části obkladů.
    v tomto postupu na doplnění píšete ,,Na celý nehet naneseme podkladovou bázi primer. Tato tekutina je důležitá neboť odmašťuje nehet a desinfikuje ho. Necháme zaschnout.,,
    Náročnost vázání: nízkáHáček: VMT č. 16Štěty: hnědý kohout. Tělíčko: dřík z odraného paprsku pera páva. Doporučuji zpěvnit lakem Head Lacquer.Křidélka: dvě pírka CDC.Nožičky: CDC dubing.
    c/ POZOR na venkovní teploty při lepení, které jsou vždy specifikovány výrobci jednotlivých tmelů. Pozor na minimální, ale i maximální venkovní teploty.


Vázací postupy ve fotografiích krok po kroku

    Náročnost vázání: nízkáHáček: suchý č. 12 až 14 Tělíčko: dubing z vačice D 27. Kroužkování: velké CDC pírko.Křidélka: dvě malá pírka CDC peří.Nožičky: srpek z kohouta zbarvení grizzly.
    d/ POZOR na kontakt obkladů s vodou /omývání, čištění aj./, kdy ihned po nalepení může dojít k výskytu tzv. sekundárních výkvětů. Obklad je schopen odolávat povětrnostním vlivům až po řádném vytvrdnutí lepidla, spárovací hmoty a závěrečné impregnaci.
    c/ Lepení samotného obkladu provádíme velmi citlivě a na obklad netlačíme, ani netlučeme gumovou paličkou, obklad rovnoměrným tlakem s pohybem do stran v lepidle usadíme.
    Náročnost vázání: nízkáHáček: VMT č. 14Štěty: tři paprsky z pera bažanta. Tělíčko: snopeček větviček z ocasního pera bažanta. Kroužkování: zlatá holografická lametka 01.Hlavička: zlatá wolframová. Hlavohruď: australská vačice D 27.
    Náročnost vázání: středníHáček: VMT č. 8 Tělíčko: zatížené olověným drátkem. Dubing z australské vačice D 24. Kroužkování: měděný drátek. Nožičky: srpek z černého kohouta. Hlavohruď: dubing z králíka D 18.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00