Jak na věc


portréty na zakázku

JakĂŠ barevnĂŠ varianty portrĂŠtĹŻ nabĂ­zĂ­te?

    PodkladovĂ˝m materiĂĄlem pro kreslenĂŠ portrĂŠty jsou tĂłnovanĂŠ grafickĂŠ papĂ­ry, nejčastěji značky CANSON, gramĂĄĹže 160 g/m2. Tyto papĂ­ry jsou velmi kvalitnĂ­ a nekyselĂŠ, coĹž znamenĂĄ, Ĺže dĂ­ky svĂŠmu speciĂĄlnĂ­mu sloĹženĂ­ nepodlĂŠhajĂ­ ĹĄkodlivĂ˝m vlivĹŻm prostředĂ­ a UV zářenĂ­ jako běžnĂ˝ papĂ­r. ZaručujĂ­ tedy dlouhou Ĺživotnost kresby.
    Na poslední chvíli jsme oslovili fotografa Jana Borůvku s prosbou, aby nám nafotil svatbu. Ochotný, usměvavý. A fotky naprosto parádní. Moc děkujeme a těšíme se na další focení.
    Praesent vestibulum molestielacus lreo. Aenean non umy stre hen dre rit uris at. Phasellus porta. Fusce susc. Praesent vestibulum molestielacus lreo. Aenean non umy stre hen dre rit uris at. Pha sellus porta. Fusce susc. Praesent vestibulum molestielacus lreo.
    Praesent vestibulum molestielacus. Aenean non ummy hen dre rit uris. Phasellus p orta. Fusce suscipit rius mium ociis natoque ibus et magnis dis parturient montesn a sceturulus usulla ui. Fusce feugiat malesuada o dio. Morbi nunc odio, gravida rsu
    RĂĄda vĂĄm zajistĂ­m kvalifikovanĂ˝ vĂ˝běr vhodnĂŠho rĂĄmu a pasparty pro vĂĄĹĄ portrĂŠt. Na vyŞådĂĄnĂ­ VĂĄm po dokončenĂ­ portrĂŠtu zaĹĄlu elektronickou fotonabĂ­dku vhodnĂ˝ch rĂĄmĹŻ s vloĹženou fotografiĂ­ VaĹĄĂ­ kresby. NemusĂ­te chodit do rĂĄmařstvĂ­, rĂĄm vybĂ­rĂĄte v klidu domova.VĂ­ce o rĂĄmovĂĄní…


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit ster speo yste namwtsster spei lreo ster.

    Jiné obrázky, kresby architektury, sportovců, ilustrace, akty, návrhy loga, atp. Vám ráda také nakreslím. Cena takového obrázku, formát i způsob realizace jsou podle dohody.
    ZĂĄjemci o portrĂŠt větĹĄinou nechĂĄvajĂ­ volbu pouĹžitĂ˝ch barevnĂ˝ch odstĂ­nĹŻ na mně. Ale pokud mĂĄte zvlĂĄĹĄtnĂ­ poĹžadavky, je moĹžnĂŠ se dohodnout na jakĂŠkoliv jinĂŠ barevnĂŠ variantě. Barevnost volĂ­m podle typu portrĂŠtovanĂŠho. TmavovlasĂ˝m a tmavookĂ˝m typĹŻm lĂŠpe „sluší“ teplĂŠ a vĂ˝raznějĹĄĂ­ tĂłny na podkladovĂŠm kartonu teplejĹĄĂ­ho tĂłnu. Pro světlejĹĄĂ­ typy vybĂ­rĂĄm jemnějĹĄĂ­, pastelovĂŠ a chladnĂŠ odstĂ­ny barev i kartonu. CelkovĂŠ barevnĂŠ vyzněnĂ­ obrazu ovlivnĂ­ takĂŠ vĂ˝běr barvy pasparty a rĂĄmu, kterĂŠ se dajĂ­ barevně přizpĹŻsobit VaĹĄim poĹžadavkĹŻm.
    Ano, je to moĹžnĂŠ, v případě uhrazenĂ­ expresnĂ­ho příplatku. Jako alternativu nabĂ­zĂ­m dĂĄrkovĂ˝ poukaz na portrĂŠt s ročnĂ­ platnostĂ­ bez expresnĂ­ho příplatku.


Mohu dostat slevu, pokud si nechám portrétovat obě děti?

    Jistě, starou fotografii mĹŻĹžete přefotit nebo oskenovat a rovněž pouŞít jako předlohu pro portrĂŠt. TakĂŠ negativ ze starĂŠho kinofilmu lze ve fotolabu nechat naskenovat a pouŞít jako předlohu pro portrĂŠt. Příkladem mĹŻĹže bĂ˝t nĂĄsledujĂ­cĂ­ portrĂŠt:
    Praesent vestibulum molestielacus. Aenean nonummy hen dre rit uris. Phasellus porta. Fusce suscipit rius miu m ociis natoque ibus et magnis dis parturient montesn a sceturulus usulla ui. Fusce feugiat malesuada o dio.
    Kresby jsou na zĂĄvěr fixovanĂŠ Paraloidem B72 - profesionĂĄlnĂ­m uměleckĂ˝m přípravkem s vĂ˝bornĂ˝mi fixačnĂ­mi a optickĂ˝mi vlastnostmi, coĹž znamenĂĄ, Ĺže VaĹĄe kresba bude dobře chrĂĄněna proti oděru a zĂĄroveň se po pouĹžitĂ­ fixativu nezměnĂ­ jejĂ­ vzhled a charakter.
    Olejomalba je provedenĂĄ na kvalitnĂ­m lněnĂŠm plĂĄtně, kterĂŠ je vypnuto na dřevěnĂŠm napĂ­nacĂ­m rĂĄmu vyrobenĂŠm na mĂ­ru. PlĂĄtno je opatřeno pruĹžnĂ˝m akrylĂĄtovĂ˝m ĹĄepsem – podkladovou vrstvou malby.
    © 2003 – 2019 Mgr. Blanka Františka MenčíkováVeškeré texty i obrázky si pro vlastní potřebu můžete volně kopírovat. Pro další publikování, reklamní a komerční účely jen s uvedením odkazu (adresy) na tuto stránku


Dolor sit amet, consectetu te nam.

    Moc děkujeme za krásné svatební fotografie. Svatební fotograf Jan Borůvka byl dobrá volba. Fajn cena. Pozitivní a vstřícný přístup. Vše na pohodičku a v dobré atmosféře. T+K
    Praesent vestibulum molestielacus lreo. Aenean non umy stre hen dre rit uris at. Phasellus porta. Fusce susc. Praesent vestibulum molestielacus lreo. Aenean non umy stre hen.
    NakreslenĂ­ portrĂŠtu trvĂĄ přibliĹžně 14 dnĂ­ (zĂĄleŞí na aktuĂĄlnĂ­m mnoĹžstvĂ­ zakĂĄzek). Pokud plĂĄnujete portrĂŠt jako dĂĄrek pro KONKRÉTNÍ TERMÍN, prosĂ­m, kontaktujte mě předem a rezervujte si vytvořenĂ­ portrĂŠtu s dostatečnĂ˝m časovĂ˝m předstihem.
    HotovĂ˝ kreslenĂ˝ portrĂŠt mĹŻĹžete převzĂ­t buď v pevnĂ˝ch kartonovĂ˝ch deskĂĄch (pokud ho plĂĄnujete nechat ihned zarĂĄmovat) nebo v pevnĂŠm obalu s prĹŻhlednou přednĂ­ stranou (pokud ho chcete předat nerĂĄmovanĂ˝).


Poštovné a balné (Česká pošta):

    Při kresbě pouŞívĂĄm vybranĂŠ odstĂ­ny barevnĂ˝ch pastelek několika značek, nejčastěji Faber Castell. Kresby jsou na zĂĄvěr fixovanĂŠ Paraloidem B72 - profesionĂĄlnĂ­m uměleckĂ˝m přípravkem s vĂ˝bornĂ˝mi fixačnĂ­mi a optickĂ˝mi vlastnostmi, coĹž znamenĂĄ, Ĺže VaĹĄe kresba bude dobře chrĂĄněna proti oděru a zĂĄroveň se po pouĹžitĂ­ fixativu nezměnĂ­ jejĂ­ vzhled a charakter.
    Praesent vestibulum molestielacus lreo. Aenean non umy stre hen dre rit uris at. Phasellus porta. Fusce susc. Praesent vestibulum molestielacus lreo. Aenean non umy stre hen dre rit uris at. Phasellus porta. Fusce susc. Praesent vestibulum molestielacus lreo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00