Jak na věc


portály s nabídkami práce

Specializované internetové portály můžeme v zásadě rozdělit na následující typy:

    PageRank je nástroj pro hodnocení důležitosti webových stránek. Vyjadřuje se jím "důležitost" každé stránky. Pagerank využívá strukturu odkazů jako vzájemné "doporučení" stránek. To znamená, že čím ví
    V této souvislosti je třeba počítat s průběžnými náklady na aktualizace, což s sebou nese potřebu pravidelných investic. Odměnou vám však bude spokojenost a věrnost vašich uživatelů a v konečném důsledku úspěšné dosažení cílů, které jste si pro portál a jeho fungování stanovily.
    Specializované portály se zaměřují na specifickou skupinu informací a představují vstupní bránu ke zdrojům z této vybrané kategorie. Nabízejí přístup k aktuálním zprávám, novinkám a digitálním publikacím ve své oblasti.


Vzorová cena - plastová zimní zahradaCena výrobků a doplňků po slevě bez DPH: 149 000 Kč

    Obvodový plášť zimní zahrady je tvořen systémem firmy Inoutic umožňující vysokou variabilitu. Jedná se o profily (5-ti nebo 6-ti komorové) s vynikajícími tepelnými vlastnostmi, vyztužené výztuhami z galvanizované oceli tloušťky 1,5 mm. Konstrukci tvoří sestavy jednotlivých dílů, do kterých je možné vložit balkónové a vstupní dveře otvíravé, posuvně sklopné balkónové dveře nebo otvíravé a sklopná okna ovládané např. pákovým ovladačem. Obvodový plášť bývá nejčastěji zasklen izolačním dvojsklem. Zastřešení zimní zahrady tvoří kompaktní střešní systém Inoutic s polykarbonátem či bezpečnostní dvojsklo.
    Po důkladné analýze a přípravě plánu realizace má váš portál šanci stát se oblíbeným místem pro získání užitečných informací a služeb pro jeho uživatele. Nezapomeňte přitom umožnit uživatelům poskytnout vám zpětnou vazbu, která je kritická pro určení dalšího rozvoje vašeho portálu.
    Portály mají před sebou světlou budoucnost a potřeba kvalitních zdrojů informací jim předurčuje své místo na internetovém nebi i do nejbližších let. Jasná vize, důkladná analýza a naplánování realizace a dalšího rozvoje portálu, uživatelsky přístupné a užitečné funkce jsou předpoklady, které zajistí jeho úspěch.


Hliníková konstrukce

    Dřevo (obzvlášť ve formě lepených vrstev) má velmi dobrou nosnost, velkou stálost a vysokou mechanickou odolnost. Konstrukce s obnovitelného přírodního materiálu jsou při odpovídající péči velmi trvanlivé. Každý typ dřeva má své specifické vlastnosti a proto jsou dřevěné zimní zahrady firmy Decplast vždy specifické ve svém řešení. Dbáme na to, aby byla konstrukce zimní zahrady podložena statickým posudkem, který stanový rozměry nosných prvků specificky pro danou situaci. Dřevěné konstrukce v místech, která nejvíc vystavena vlivu klimatických podmínek, oplášťujeme plechem v odstínu zimní zahrady. Toto opatření zamezí pronikání vlhkosti do konstrukce. Opatření zamezující pronikání vlhkosti do konstrukce spočívají v použitém nátěru (naše nátěry vždy obsahují impregnační vrstvu) a také v průběžné údržbě – veškeré poškození barvy či dřeva je třeba co nejrychleji napravit. Konstrukci tvoří sestavy jednotlivých dílů, do kterých je možné vložit balkónové a vstupní dveře otvíravé, posuvně
    Jedná se o velkoplošné otvory nadstandardních rozměrů, minimálním členěním a s odsuvným křídlem. Takto koncipované okenní otvory jsou jedním ze znaků moderních staveb. Proto na to naše firma reagovala vytvořením HS portálu pro každý materiálový systém.
    Použitím přístupu zaměřeného na uživatelský komfort, jednoduchost přístupu k informacím a především možnost personalizace pro jednotlivé uživatele si portál snadno získá své věrné návštěvníky a pravidelných uživatelů jeho služeb.
    Kromě sběru a prezentace informací z internetu zvyknou portály nabízet svým uživatelům dodatečné služby jako například mailové schránky, vyhledávání, zprávy do mailu, informace o počasí, diskusní fórum, chat, kalendář akcí, katalog zdrojů nebo internetový obchod.Důležité zásady pro tvorbu portálů


2. Posuvné dveře - HS portály

    Pokud nemáte dostatečné vlastní kapacity potřebné pro vývoj, tvorbu a průběžný rozvoj připravovaného portálu, je přímo nezbytné obrátit se na profesionálního dodavatele těchto služeb, který zná zásady a úskalí tvorby internetových portálů tak, aby se váš projekt neskončil neúspěchem.
    Máme zkušenost s výrobou a montáží HS portálů z dřevěných, dřevohliníkových, hliníkových i plastových profilů. Naše montáž na purenitové hranoly zajišťuje jednak kvalitní montážní detail, tak i funkčnost portálu. Při montáži na rektifikační podložky dochází k vyboulení prahu, které výrazně ovlivňují ovladatelnost a funkčnost otevíravého dílu HS portálu.
    Společnost DECPLAST se věnuje realizaci zimních zahrad již více než 17 let. Za tuto dobu jsem získali neocenitelné zkušenosti. Již není pravda, že zimní zahrada je výsada vybrané skupiny obyvatel. Dnes si svoji zimní zahradu může dovolit opravdu každý.


Pokud Vás cokoliv zajímá. Rádi Vám odpovíme na všechny dotazy.

    Zimní zahrada z hliníkových profilu je systémově řešen z profilů firmy YAWAL. Konstrukci tvoří sestavy jednotlivých dílů, do kterých je možné vložit balkónové a vstupní dveře otvíravé, posuvně sklopné balkónové dveře nebo otvíravé a sklopná okna ovládané např. pákovým ovladačem. Obvodový plášť bývá nejčastěji zasklen izolačním dvojsklem. Zastřešení zimní zahrady tvoří polykarbonát či bezpečnostní dvojsklo.
    Důvodů proč se pustit do výstavby zimní zahrady může být hned několik. Někteří klienti touží po pěstování oblíbených rostlin v zimním období, další skupina buduje zimní zahradu za účelem zvýšení obytného prostoru domu. Z tohoto důvodu je důležité promyslet si, jaké účely bude zimní zahrada primárně plnit.
    Pokud plánujete vytvořit vlastní portál, je třeba rozhodnout se pro vhodný formát, vybrat funkce, které bude portál svým uživatelům poskytovat a především zvolit takové řešení, které se bude schopno adaptovat na aktuální technické, technologické a uživatelské podmínky.
    • Osobní portály nabízející možnost personalizace prezentace a výběru informací pro své uživatele (například sociální sítě a podobně)• Regionální portály• Zpravodajské portály• Vládní portály• Obchodní a byznys portály• Podnikové portály (často sloužící i jako intranet)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00