Jak na věc


porovnání cen

Elektřinu používáte i k vytápění (akumulační vytápění)

    Spousta domácností a možná i ta vaše se snaží ušetřit na elektřině skromným používáním spotřebičů. To je samozřejmě dobře, ale pokud za tu trochu elektřiny nakonec zaplatíte nejdražšímu dodavateli, úspora se vytrácí.
    Samozřejmě si můžete pouze srovnat ceny elektřiny pro orientaci na trhu. Nemusíte uzavírat žádnou smlouvu, srovnání je nezávazné. Možná ale budete výsledkem příjemně překvapeni. Výsledná cena elektřiny za změnu rozhodně stojí.
    Porovnání cen plynu nebylo nikdy snadnější. Nemusíte zjišťovat neustálé změny u cen zemního plynu. Mnohem lepší variantou je srovnání cen plynu> u nás, neboť toto porovnání vám ušetří tisíce korun ročně.
    Srovnávač cen elektřiny je praktický nejen v otázce úspory peněz, ale i času. Pro získání stejného efektu byste museli nejen oběhnout všechny dodavatele pobočku za pobočkou, ale museli byste se také vyznat v nepřehledných cenících. Kromě toho budou získané výsledky obecné a nepřizpůsobené vaší konkrétní spotřebě. Srovnání cen elektřiny tak bude velmi nepřesné a prakticky nepoužitelné.


Příklady ročních úspor za elektřinu

    Na našem webu najdete nezávislé srovnání cen elektřiny solidních dodavatelů na trhu. Pokud se nějaký dodavatel projevil jako nesolidní, ze srovnání jsme ho vyloučili. Náš srovnávač a naše následná pomoc při změně dodavatele elektřiny, je zdarma. Vypovězení Vašeho stávajícího dodavatele elektřiny závisí na podmínkách Vaší smlouvy.
    Asi vás nepřekvapí, že současný dodavatel vám moc nepomůže s odchodem k levnější konkurenci. Zájem na tom ale bude mít nový dodavatel, který získává zákazníka a také my, coby prostředníci mezi pojišťovnami a vámi.
    Jedním z nejjednodušších způsobů, jak si přilepšit do rodinného rozpočtu, je zkrátka přestat platit zbytečné výdaje. Jedním z těchto výdajů mohou být také zbytečně drahé ceny elektřiny, které lze snadno umravnit pouhou změnou dodavatele. S tím si může snadno poradit naše kalkulačka cen elektřiny.
    Přišlo mi vyúčtování za energie a opět jsem platila více. V roce 2017 bude cena ještě vyšší. Proto jsem se rozhodla, že změním dodavatele plynu. Na Vašem webu jsem vše rychle našla a vybrala si svého nového dodavatele.
    Potřebujete-li zjistit jaké mají ostatní zákazníci zkušenosti s energetickými společnostmi, zkuste se podívat na Energu.cz a pokud již máte zkušenosti neváhejte je na psat do komentářů!


Elektřinu používáte i k vytápění (elektrické přímotopy)

    Nenutíme nikoho automaticky přejít k nejlevnějšímu dodavateli elektřiny. Pouze nabízíme nástroj, který umí seřadit poskytovatele podle ceny. Ta přitom není ceníková, ale šitá na míru vaší domácnosti. Na vás už je, rozhodnout se, jestli potřebujete změnu. Pokud ano, klidně si vyberte s těch levnějších i podle svých vlastních sympatií.
    Online kalkulačka cen elektřiny je v těchto ohledech nejen mnohem lepší a časově úspornější. Je také kompletně k dispozici zdarma komukoliv, kdo si chce vyzkoušet porovnání cen elektřiny. Na rozdíl od fyzického obíhání poboček vám srovnání cen zabere nanejvýš 3 minuty věnované vyplňování kolonek plus čas trávený hledání výpisu pro zjištění vaší aktuální spotřeby.
    Změna dodavatele není nic složitého, ale je třeba dát si pozor na drobné administrativní chyby. S celým převodem vám pomůžou operátoři na telefonu a krok za krokem vás provedou nezbytnými úkony. Veškeré potřebné dokumenty obdržíte poštou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00