Jak na věc


polykarbonátový obloukový skleník

Již žádné hodiny montáže! Naše skleníky Vám i za výhodné ceny postavíte!

    Jsme internetový velkoobchod, přímý dovozce a prodejce kvalitních, odolných obloukových a hliníkových skleníků, zimních zahrad, zahradních staveb, potřeb pro velkopěstitele i chovatele domácích hospodářských zvířat.Proto jsou naše ceny tak příznivé!Zajistíme montáž a dopravu.
    Vzhledem k poptávce našich zákazníků nově nabízíme odbornou montáž všech námi dodávaných zahradních skleníků v rámci celé republiky. Stavbu skleníku provede odborně náš proškolený tým. Pro objednání postačí přidat do objednávky položku s odbornou montáží. Poté Vás kontaktuje operátor a domluví s Vámi vše potřebné. (vzdálenost se počítá pro cestu tam i zpět) a případná montáž automatického otevírání bude hrazena na místě. Ceny montáže jsou konečné včetně DPH. Cena nezahrnuje terénní úpravy ani zakopání skleníku do země. Zakopání skleníku znamená vyhloubit do země základový výkop hluboký 35 cm na šírku lopaty, do kterého je skleník zasazen.
    Polykarbonát se převážně šroubuje ke konstrukci samořeznými šrouby s velkou kovovou podložkou s těsnící gumou. V případě zájmu o uchycení polykarbonátu ocelovým páskem bez nutnosti vrtání si vyžádejte příplatkovou sadu ocelových pásek.   Montážní sady převážně obsahují sady těsnění a některé skleníky i okna a automatické otvírače oken!


Skleník DVUSHKA 6x2 m zahradní polykarbonátový skleník Volya LLC

    Skleníky jsou převážně dodávány jako stavebnice k vlastní montáži. U mnoha skleníků je vše nařezané a připravené, pouze u některých ruských skleníků pouze jednu dodanou desku polykarbonátu použijete na rozřezání na čela skleníku a ostatní celé desky na pokrytí oblouků kostry. Řezání je velmi snadné, stačí odlamovací čepelový nůž a svařenou konstrukci čela použijete jako šablonu (zvládne každý kutil). Můžete nás také požádat o přípravu a vše dodáme již nařezané!
    Automatická napáječka pro křepelky a slepice, závěsná a plováková. Plováková napáječka je vhodná pro chov křepelek. Tyto napáječky pro chov kře...
    Náhradní píst k automatickému otvírači skleníkových oken s pákovým mechanismem. Tento univerzální náhradní píst se h...
    Pro montáž polykarbonátu doporučujeme použít k uzavření dutin samolepící protiprachovou pásku KIN AntiDust. Páska o šířce 25mm je určená k uzavření polykarbonátových desek do síly 10 mm. Dodáváme pásky o délce 25m na celý skleník. Podívejte se na další příslušenství pro skleníky ZDE.
    Výška sněhu nemá také žádný vliv na zatížení zasklení. Výrobcem zahradních skleníků Dvushka je firma ruská společnost Volya.
    Zahradní skleníky Volya jsou navrženy pro ochranu vašich rostlin před špatným počasím. Zahradní skleníky poskytují perfektní tepelnou izolaci, výborné světelné podmínky a ochranu před prudkým deštěm, krupobitím a ostatními nepříznivými povětrnostními vlivy.Součástí balení je vyztužení oblouku.


Napáječka automatická, dotyková, pro křepelky a jinou drůbež

    Polykarbonátový skleník Volya LLC Dvushka 8 m je novinka od společnosti Volya. Skleník Dvushka je navržen a vyroben na základě početných přání zahradníků, které mají malé zahrádky. Dvushka dovoluje zaručeně dosahovat skvělých výsledků na malé ploše, bez ohledu na atmosférické podmínky. Odolává sněhovému zatížení 240 kg/m2. Na tyto cenově dostupné zahradní skleníky z polykarbonátu Volya Dvushka poskytujeme záruku až 10 let na polykarbonát!
    Automatická napáječka pro křepelky a slepice, závěsná a dotyková. Plováková napáječka je vhodná pro chov křepelek. Tyto napáječky pro chov křepelek lz...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00