Jak na věc


polský domovarník

Informace o plemenu Polský honič

    Polský honič středně velký pes, který je skvělým lovcem a loví ve smečkách. Je to klidný a vyrovnaný pes s přátelskou povahou a je oddaný svému pánovi, ale bohužel ho nebude nikdy poslouchat na slovo. Tento pes se také skvěle hodí k dětem, ke kterým se chová velmi mile. Polský honič je aktivní a čilý pes, který potřebuje pravidelný pohyb a zátěž a hodí se spíše pro sportovně založené majitele. Jeho srst je hustá a nevyžaduje žádnou zvláštní péči.
     Polský honič vznikl ze svatohubertského psa, ale jeho původ není přesně znám, ale podle dostupných materiálů byl tento pes znám již ve 14. století. Do 18. století byl v Polsku velmi oblíben. Pak ale docházelo k různému křížení a následkem toho bylo to, že již nežil žádný čistý Polský honič. Původně se využíval jako lovecký pes a to především při honech.
    Veškeré obchodní nabídky jsou pouze informativní a není na ně právní nárok. Provozovatel webu nezodpovídá za správnost údajů v letácích, nezprostředkovává nákup zboží ani doručování papírových letáků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00