Jak na věc


policista

Tohle video rozzuřilo Ameriku. Dopravní policista se na něm nechá uplatit koblihem

    Časté názorné ztvárnění policistů jako obtloustlých mužů vysedávajících v autech s koblihou v ruce není daleko od pravdy, naznačuje přiložené video. Dokonce se snaží naznačit, že někteří tyto cukrovinky milují více než vlastní pověst a čisté svědomí.
    Tvůrci se smyslem pro humor museli video stáhnout, my ho pro vás máme v plné kvalitě. Je trochu smutné, že když se jednou policisté zachovali docela lidsky, hned za to sklidili bouři nevole...
    Že by se něco takového mohlo stát? Teoreticky ano, tuhle scénku ale sehráli sami policisté při příležitosti Mezinárodního dne donutů, který připadá každoročně na první červen. Chtěli si udělat legraci z klišé, které policii obchází a rozumnému člověku je snad hned jasné, že tohle není skutečnost. Policista se před kamerou snaží nesmát, ale občas mu viditelně cukají koutky. Také se rozhlíží, jestli jej někdo nevidí, přitom ví, že je natáčen.
    Vážně jsou policisté tak primitivní, aby byli schopni zapomenout na řešený prohřešek kvůli pouhé koblize? Právě z toho si chtěli utahovat, docela vtipný nápad se jim ale vymstil.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00