Jak na věc


policie zlínského kraje kofola

Mladíkem (20) cloumal vztek, proto měl ubít psa své přítelkyně!

    Pražští policisté pronásledovali v neděli večer ujíždějící vůz, jehož řidič odmítal zastavit. Po dramatickém zadržení zjistili, že u sebe měl několik střelných zbraní a měl zakázáno řídit motorová vozidla.
    Neobvyklé manévry byly k vidění na dálnici D10. Všechno začala nehoda nákladního auta, které narazilo do značení silničářů a pak do svodidel. Za bouračkou se pak utvořila kolona, ve které uvízlo i pancéřované auto převážející pro Českou národní banku ceniny za desítky miliónů korun i s ozbrojeným doprovodem. Dálnice se pak uzavřela a situaci museli vyřešit policisté se samopaly.
    Před soudem stanula pětice mužů, kteří zaútočili kyselinou v červenci v britském Worcesteru na teprve tříletého chlapečka a polili ho kyselinou. Hoch utrpěl vážná zranění obličeje i ruky. Mezi obviněnými jsou tři Slováci, Afghánec a otec dítěte, který si muže měl na útok najmout. Později policie obvinila ještě další dvě osoby.
    V Ivančicích na Brněnsku vyšetřují policisté záhadné úmrtí. V jednom z pokojů v místní ubytovně objevili zakrváceného muže, kterého už lékaři nedokázali zachránit. Policie teď čeká na výsledky pitvy.


Na dálnici uvízla auta plná peněz, hlídali je policisté se samopaly!

    Slovenská policie řeší hrůzný případ opilého učitele, který se na lyžáku producíroval před svými žáky úplně nahý. Učitel měl podle informací TV Markíza skončit v policejní cele.
    V pondělí večer vyjížděla policie k pádu z okna v Dobrovského ulici v Brně. Podle informací policie šla žena na schůzku s dvaatřicetiletým mužem, se kterým se seznámila přes internet. Muž ji však měl svázat a dusit. Poté ji držel v jednom z pokojů. Později se ženě podařilo osvobodit a vyskočit z okna. Záchranáři ji se zraněními převezli do nemocnice.
    Záchranu chlapce z úzké šachty ve španělském městě Totalán sledoval celý svět. Julenovo bezvládné tělo objevili záchranáři v noci na sobotu po téměř 13 dnech pátrání. Přesnou příčinu smrti určí pitva, podle zástupce vlády jí ale zřejmě byl "rychlý volný pád".
    Pražští policisté prověřují úmrtí dvacetiletého mladíka, který v noci z úterý na středu spáchal sebevraždu v prostorách interny Nemocnice Na Bulovce. V péči lékařů přitom skončil právě proto, že vyhrožoval, že si ublíží.


Žena v Brně si domluvila rande, probudila se přivázaná k posteli

    Strašlivý případ týrání zvířat řeší karlovarští kriminalisté. Mladý muž (20) si podle policie vybil vztek na psovi své přítelkyně, brutálně ho měl kopat především do břicha. Chrčící zvíře našel doma až otec majitelky. Na veterinární klinice, kam zvíře otec okamžitě odvezl, už ale nebohému psovi nemohli pomoci.
    Teprve 16letý Aleš skončil v nemocnici v Kadani se zápalem plic, nedlouho poté se přidaly i problémy se srdcem. Aby toho nebylo málo, prodělal mladík i mozkovou příhodu. Jenže CT mozku mu podle jeho matky udělali v nemocnici až 10 hodin poté. Aleš proto zůstal ochrnutý na polovinu těla a zdravotní problémy má dodnes. Zanedbali tedy lékaři péči?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00