Jak na věc


polepy sloupků octavia

Letní třicítky a děti zničené vedrem v autě

    Polepy dodávek jsou výbornou formou propagace Vaší firmy. Dodávka Vám zajistí velkou reklamní plochu a nižší náklady pro polepy a jejich tvorbu. Námi dodávané kvalitní fólie také ochrání lak dodávky. Trvanlivost potištěné fólie se řádově pohybuje okolo 5 let, ale máme zkušenosti, že folie určené pro polepy aut, mají až dvojnásobnou životnost.
    Propagační a mobilní označení dopravního prostředku je velmi účinná metoda jak oslovit široké spektrum Vašich zákazníků. Pro polepy aut používáme polymerické a lité fólie s velmi dobrou tvarovou stálostí a životností. Klademe důraz především na kvalitu provedení a profesionální přístup. Z dlouholetých zkušeností můžeme potvrdit, že "mobilní billboard", který můžeme využít na Vaší reklamní ploše zdarma, vysoce předčí Vaše očekávání.
    Váš nákladní automobil je opravdu něco jako mobilní billboard. V případě, že přidáme zajímavý  a atraktivní desing, stává se jakýmsi majákem, který ukazuje Vašemu zákazníkovi směr. Díky své velikosti jsou polepy nákladních aut  opravdu nepřehlédnutelné. Námi prováděné polepy nákladních aut Vám pomohou zorientovat potencionálního zákazníka v nepřetržitém množství informací.


1) Úspěšný polep auta - dodávky pro firmu ZZ Stavby - Zdeněk Žiška:

    Vyrábíme a realizujeme interiérové i exteriérové polepy výloh včetně reklamních poutačů. Využijte svého reklamního prostoru na skle Vaší výlohy a zvýrazněte tak nabídku Vámi poskytovaných služeb. Jedná se také o jeden z mála reklamních prostorů, za které nemusíte platit žádný pronájem.
    Polepy osobních  aut, jsou vhodné pokud zrovna nemáte k dispozici dodávku či nákladní automobil u kterého s polepy doporučujeme začít. Nicméně se jedná o nezanedbatelnou a přínosnou formu mobilní prezentace. Právě z tohoto důvodu je nutné výstižně zpracovat grafický design pro polepy aut tak, aby byla co nejefektivněji využita reklamní plocha pro polepy osobních aut. Rádi pro Vás takovýto grafický design navrhneme, a zhotovíme. Základním kamenem úspěchu pro polepy osobních aut je vždy design, který je osobitý a inovativní. Níže uvidíte polepy aut ve formě zajímavých fotoreferencí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00