Jak na věc


pokladny na elektronické vedení tržeb

specializované pokladní sestavy

    Elektronická evidence tržeb - EET - e-tržby - EET pokladny! Naše elektronické registrační pokladny, dotykové registrační pokladny a pokladní systémy jsou přizpůsobeny! Můžete si vybrat pro obchodní provozy z obchodních pokladen, pro restaurační provozy z restauračních pokladen. Nabízíme také dotykové pokladny. Připojením "aplikačních softwarů" a dalších periferií vznikne dokonalý pokladní systém pro e-trzby.
    Zajímá Vás problematika elektronické evidence tržeb (EET), Kdy, kdo, jak, za kolik ...? S pokladnímy systémy a pokladnami SC a SERD jste připraveni! Více o e- tržbách.
    Zastupujeme výhradně pro český trh vynikající japonské registrační pokladny a pokladní systémy SERD a SC. Navazují na dlouholetou tradici značky SANYO. Jako jediná společnost vytváříme pro naše pokladny a pokladní systémy kompletní softwarovou podporu zde v České Republice, což nám umožňuje pružně reagovat na legislativní změny, na potřeby trhu i na přání jednotlivých zákazníků. Pracujeme jak s koncovými zákazníky, tak s dealery v ČR i v zahraničí. Programy (firmwary) do pokladen vyvíjíme také pro jiné země dle jejich požadavků a v souladu s jejich legislativou. Přizpůsobili jsme naše pokladny a pokladní systémy i již schválenému zákonu o elektronické evidenci tržeb (EET). Máme více než 20-ti leté zkušenosti. Více zde.


ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB, E-TRŽBY

    Katalog pokladního příslušenství nabízí ucelený soubor periferií k využití s pokladnami či pokladním systémem: Laserové i CCD scannery, zákaznické displaye, pokladní zásuvky, fiskální tiskárny, váhy, dotykové obrazovky a vodotěsné klávesnice.
    K našim pokladním systémům, dotykovému terminálu LCD SC-8000 , řadě registračních pokladen ECR SC 550T/TF nebo ECR SC 4xT lze připojit nově platební terminály KB Smart Pay. Tím jsme rozšířili již připojené platební terminály bank ČSOB nebo České Spořitelny. Platební terminály lze připojit přímo a využít automatické zúčtování platby při ukončení účtenky na terminálu nebo pokladně. Zrychlete obsluhu svých zákazníků.
    Speciální set pokladny a EET boxu za akční cenu. Pro získání akční ceny musíte v objednávce uvést typ a sériové číslo vyřazované pokladny nebo POS systému libovolné značky. Pokladna série QMP 2000 je moderní flexibilní pomocník pro Vaše podnikání. Vyberte si tiskárnu a zvolte sami ty vlastnosti, které vyhovují zrovna Vám. Nový software pokladen umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny v podstatě jakémukoliv požadavku zákazníka.


Zrušení provozovny v Ostravě a přesun sídla do Hlučína.

     Flascomp - váha na alkohol a mince, skvělý pomocník při předávání směny v restauracích a barech. Flascomp měří zůstatek tekutin v obalu s přesností na setinu litru. Dokáže změřit zůstatek alkoholu v láhvi a to v několika sekundách. Dokáže počítat mince z tržeb nebo automatů. Cena 9 100,-Kč bez DPH. Více informací: prospekt Flashcomp ... PDF, 144 kBPrezentační video: Flashcomp prezentační video ... AVI, 17.1 MB.
    Při výběru pokladní zásuvky hraje roli nejen snadnost, s jakou ji propojíte na pokladní systémy, ale místo, kde vám pokladna bude stát. Významnou úsporu místa znamená pokladní zásuvka s horním otvíráním. Taková pokladní zásuvka přitom zachovává všechny vlastnosti klasické zásuvky: bezpečnost, spolehlivost a komfort při třídění bankovek, šeků a mincí.
    Děkujeme tímto všem našim dodavatelům a spolupracovníkům za výbornou spolupráci a našim zákazníkům za důvěru a přízeň, která nás po celá léta provázela, a která je pro nás závazkem i výzvou do dalších let.
    Ani v době online plateb se neobejdete bez hotovosti. Snadný, rychlý a bezpečný příjem a výdej bankovek a mincí vám zajistí pokladní zásuvky pro klasické pokladny. Chcete mí hotovost při svém podnikání v bezpečí? Nechcete se při placení zdržovat složitým otvíráním? Pořiďte si moderní kovové pokladní zásuvky, které vám zajistí bezproblémový příjem a výdej hotovosti.


!!! Elektronická Evidence Tržeb !!!

    Zboží nabízené na těchto stránkách si můžete on-line objednat v kontaktním formuláři nebo využít emailové adresy pro objednavky, případně jiného z kontaktů.
    Registrační pokladny Fec • Registrační pokladny Lynx • Skenery • Registrační pokladny Cube • wearables • Registrační pokladny ELO • Registrační pokladny Dotykačka • Kopírky • Tonery
    Vzhledem k přechodu na zimní čas Vás upozorňuje a doporučujeme kontrolu Vašeho pokladního zařízení, zda má nastaven správný čas na vytištěném dokladu. Více k nastavení a kontrole v detailním popisu
     Poslanecká sněmovna 10.2.2016 prosadila elektronickou evidenci tržeb. Jako první se do evidence zapojí hotely a restaurace, a to zřejmě už od listopadu. Záleží na tom, kdy zákon vyjde ve sbírce. Ještě ho musí schválit Senát a podepsat prezident. Sněmovna schválila taky doprovodný zákon, který mimo jiné zařadí stravovací služby kromě podávání alkoholických nápojů do 15 procentní sazby daně z přidané hodnoty. Nyní jsou v sazbě 21 procent. Pokladní systémy pro EET: Elektronická evidence tržeb - EET pokladní systémy


Čistička vzduchu IONIC-CARE TRITON X6

    Naše společnost výhradně zastupuje pro český trh kvalitní japonské elektronické registrační pokladny, dotykové registrační pokladny a pokladní systémy SERD a SC. Tyto elektronické registrační pokladny, dotykové registrační pokladny a pokladní systémy navazují na dlouholetou tradici značky SANYO, která je na trhu již desítky let.
    Všechny naše modely pokladních zařízení, které vyhovují EET, budou provozu schopné bez jakéhokoli servisního zásahu u koncového uživatele plně v souladu s novým SSL certifikátem MF. V této souvislosti není třeba provádět žádné úpravy na pokladnách uživatelů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00