Jak na věc


pohyblivé obrázky vánoc ke stažení zdarma do počít

Čumáček sametový bezpečnostní 14x15 mm

    Na minci nebo plíšek teď dáme kousek oboustranné lepící pásky (bude potřeba nejspíš min. dvě vrstvy), sejmeme ochrannou vrstvu a přilepíme bagr. Tím, jak budeme pohybovat bagrem dopředu a dozadu, bude se mince pohybovat ve vytvořeném obdélníku mezi pruhy oboustranné lepící pásky. Na přání dolepíme dělníka a dozdobíme enamelovými tečkami (dají se koupit v hobby obchodech nebo e-shopech s potřebami pro scrapbooking) a dalšími drobnostmi.
    Z bílého tvrdého papíru si vystřihneme základ přání o velikosti 22×15,5 cm, v půlce narýhujeme a přeložíme. Z barevného papíru si vystřihneme kartu o velikost 10,5×15 cm, nalepíme na základ. Na bílý papír narazítkujeme bagr a dělníka, vybarvíme a vystřihneme.
    Tags: bagr, bagrista, chlapec, chlapeček, dělník, enamelové, hýbat se, jezdit, karta, kluk, lepící, lepidlo, mechová, mince, montérky, motor, narozeniny, návod, nůžky, obdélník, papír, páska, pastelky, plíšek, pohyblivé, postup, pracovník, přání, pravítko, razítko, řezák, tečky, tužka, tvoření, vyřezat, výroba, základ
    Včelí vosk je přirozený produkt, který vzniká metabolickou přestavbou medu a pylu v těle některých druhů včel. U včely medonosné je producentem dělnice ve 12. až 18. dni svého života. Ke vzniku 1 kg vosku včely spotřebují 3,5-10 kg medu a kolem 50 g pylu.


Přání k různým příležitostem můžete zakoupit v našem internetovém obchodě ZDE

    Dnes se naučíme vyrábět pohyblivé přání s bagrem, které je samozřejmě vhodné především pro kluky. Mechanismu ale můžete využít i k návrhům přání pro všechny generace i pohlaví. Navíc tato jednoduchá věc dodá vašim projektům zase úplně jiné možnosti.
    Ve spodní části embossované karty s puntíky (vyrobíme pomocí embossovací kapsy a strojku Big shot) uděláme pomocí řezáku a pravítka podlouhlý obdélník.
    Kartu otočíme a kolem tohoto obdélníku dáme oboustrannou lepící mechovou pásku (stejně tak i na kousky po obvodu celé karty). Do obdélníku vložíme malou minci, malý plíšek apod. Ze samolepící pásky sundáme ochrannou vrstvu a nalepíme na základ přání s barevným papírem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00