Jak na věc


pohotovost veterina liberec růžodol

Přijímáme nové pacienty Provádíme všechny typy stomatologických výkonů podle pravidel lékařského umění - Lege Artis

    ZUBNÍ POHOTOVOSTPondělí, úterý, pátek 16:00 - 18:00 hodinOd 1. 5. 2017 je zrušena sobotní zubní pohotovost.O státní svátky zubní ordinace bude vždy uzavřena.
    Nabízíme servis počítačů či opravy notebooků, počítačů, tiskáren u vás doma nebo v naší prodejně. Služby realizjeme v okrese Chomutov (Jirkov). Stačí zavolat a vše vyřešíme za vás.
    Jelikož pojišťovny zdaleka nepokrývají náklady na stomatologické ošetření, spoluúčast klienta je k naší lítosti nezbytná. Každému klientovi dopředu vysvětlíme léčebný plán, cíl a sdělíme náklady na ošetření. Je na klientovi zda příslušný plán podstoupí či nikoliv.
    Snažíme se věnovat maximální pozornost každému, kdo návštíví kliniku. Chceme aby každý naš pacient zapomněl na strach ze zubařu a cítil se pohodlně. Pro pacienty a jejích doprovod máme k dispozicí prostornou čekárnu s TV, Wi-Fi a nabídkou horkých a studených nápojů.
    Řešíme i komplikované případy bez nutností dalšího objednání na statní specializované chirurgické kliniky. Používáme postupy, osvedčené v nejlepších zubních klinikách Evropy.


stomatoložka Olena Kyrichkevich

    V případě, že už máte svého stálého zubního lékaře, poskytneme základní pohotovostní ošetření a vystavíme lékařskou zprávu pro vašeho stomatologa. Podle potřeby můžete také podstoupit komplexní léčbu na naši klinice. Níže uvadíme orientační ceny základních pohotovostních zákroků.
    Zabýváme se běžnou stomatologií (výplně, preventivní kontroly, odstranění zubního kamene atd.), rekonstrukcemi kompozitními materiály (bílé plomby), endodoncií (léčení kanálků), nutnými extrakcemi včetně chirurgických extrakcí. Samozřejmě se věnujeme i pevné a snímatelné protetice (korunky, můstky, částečné snímatelné protézy, celkové totální protézy a popřípadě jejich kombinace), také léčbě paradontologických problémů, včetně chirurgických. Ošetřování dětí je možné, ale jen za předpokladu, že rodiče jsou schopni zajistit spolupráci s dítětem.
    V případě, že máte vysoké poplatky za telefonování, doporučujeme vyplnit náš poptávkový formulář či zaslat e-mail a my se vám okamžitě ozveme zpět. Nemusíte utrácet! Rádi vám zavoláme a poradíme.
    PC Pohotovost funguje na principu, který je pohodlný a k vašemu počítači nanejvýše bezpečný. Stačí nám zavolat, nahlásit závadu a my přijedeme rovnou k vám domů. Servis počítačů, opravy notebooků či jiného vybavení zajistíme k vaší plné spokojenosti.


Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.

     Pulpitida Silná bolest která se zhoršuje v noci. Zub reaguje na termické podněty, na kyselou a sladkou stravu, bolí na poklep. Příčinou takové bolesti je nejčástěji zánět zubního nervu - pulpitida. Léčba spočívá v odstranění nervu a čištení kanálků zubu(endodoncie). Poslední možnost je extrakce zubu.
    Klinika ArtStom v Praze provozuje zubní pohotovost od roku 2016. Kromě toho se specializujeme na chirurgických zákrocích včetně zavedení implantátů, endodoncii a estetické rekonstrukci zubů. Pro pacienty je k dispozici soukromé parkoviště přímo před vstupem do kliniky a dobré MHD spojeni. Nacházíme se pouhych 250 metrů od stanice metra Vysočanská. Samozřejmostí jsou horké nápoje (káva Nespresso, čaj), voda a LCD TV v čekárně.
    Naším cílem je bezproblémové fungování čelistního aparátu, včetně jeho estetické stránky, a to by nešlo bez vzájemné spolupráce a důvěry, na níž si velmi zakládáme.
    PC Pohotovost si zakládá na precizně odvedené práci a rychlosti svých služeb. Oprava počítačů probíhá naším technikem v ten samý den, kdy je závada nahlášena! Pouze v případě, kdy technik při opravě počítače u vás doma zjistí, že je nutné objednat náhradní díly (komponenty do PC), trvá oprava maximálně 1 – 2 dny.


POMÁHAME V KOMPLIKOVANÝCH PŘÍPADECH

     Snažime nabízet pacientům špíčkový servis a vysokou úroveň zdravotnických služeb. Přečtěte si autentická hodnocení naších klientů z Facebooku a Googlu.
    Naši stomatologové májí úzkou specializaci a minimálně 7 let praxi. Pravidelně absolvují školení v zahraničí a ČR. Můžeme tak zaručit nejmodernější a nejšetrnější postupy při zákrocích. Snažíme se o maximální záchranu zubů.
    Stomatologická ordinace byla otevřena 1. 7. 2009 a je rozdělena na dvě části. Jednak na POHOTOVOST, která je určena pro každého, kdo má akutní bolesti či potíže. Podmínkou je platné pojištění, nepojištění klienti jsou ošetřeni za přímou platbu. Druhá část je AMBULANTNÍ, kde přijímáme klienty podle dohody a našich časových možností.
    V případě nutnosti, když nebude možné servis počítače provést přímo u vás doma, převezeme počítač k nám do servisního střediska, kde ho v nejkratším možném termínu opravíme a následně přivezeme zpět k vám domů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00