Jak na věc


pohřeb 16.11.2018 farnost ruda nad moravou

Malý skaut z pohřbu Palacha se našel! Pátraly po něm tisíce lidí

    Pokud se rozhodnete sjednat pohřeb na naší provozovně, jsme Vám k dispozici každý pracovní den v době od 8:00 do 15:30 na naší adrese Valdštejnská 283/13, Liberec 2 (kontakty). Na místě s Vámi sepíšeme objednávku, na počkání Vám zhotovíme parte a domluvíme vše potřebné dle Vašich instrukcí.
    Pohřeb je možné sjednat i po telefonu. Stačí zavolat bezplatnou telefonní linku 800 110 211 a s našimi pracovníky domluvíte vše potřebné. V tomto případě je nutné si připravit tyto základní informace:
    Ve středu odpoledne zemřel herec Lubomír Kostelka, kterému selhalo srdce. Hrál v řadě oblíbených českých filmů, ale i seriálů. Jeho syn Martin v pátek oznámil, kdy a kde se bude konat pohřeb.
    Výzva, kterou v neděli sdíleli skauti na sociálních sítích, dopadla úspěšně. Junáci v ní zveřejnili padesát let starou fotku chlapce, který na pohřbu Jana Palacha vzdává úctu zemřelému studentovi skautským pozdravem. Malého skauta se díky lidem podařilo po pár dnech najít.


Hledá se skaut z pohřbu Palacha. Poznáte ho na slavné fotce?

    Desetitisíce Poláků se v sobotu v Gdaňsku i dalších částech země rozloučily se zavražděným primátorem přístavního města Pawlem Adamowiczem. "Kostel je plný k prasknutí, davy zaplnily i okolní ulice historického centra města," hlásila televize TVN 24. Gdaňská policie odhadla, že se posledního rozloučení s primátorem zúčastnilo okolo 45.000 lidí. Oblíbeného politika pobodal útočník při nedělní charitativní akci, třiapadesátiletý Adamowicz zraněním podlehl v pondělí. V celém Polsku byl od pátečního odpoledne až do sobotního večera státní smutek.
    Ve chvílích smutku je každé ulehčení přínosem, a proto Vám nabízíme možnost bezplatného odvozu do naší objednávkové kanceláře nebo sjednání pohřbu u Vás doma.


Náležitosti k projednání pohřbu

    Představujeme nový typ obřadu tzv. Ekonomický pohřeb. Tento typ rozloučení zajištujeme ve výhradní spolupráci se společností Liberecká pohřební služba s.r.o., která se spolupodílela při rekonstrukci výstavní síně, která je primárně určena k provádění ekonomických pohřbů.Ekonomické pohřby jsou fenoménem poslední doby, kdy cena klasických pohřbů je pro mnoho obyvatel natolik zatěžující, že musí zvolit pohřeb bez provedení obřadu. Ekonomický pohřeb je důstojná varianta, která umožní zajistit pohřeb s provedením posledního rozloučení za cenu, která je jen o málo vyšší, než samotná kremace.Aby bylo možné cenu významně snížit, má ekonomický pohřeb několik omezení oproti klasickému rozloučení v obřadní síni. Zejména se jedná o využití méně frekventovaných dnů, kdy jsou pohřby prováděny. Dále běhěm pohřbu nepromlouvá řečník, hraje pouze hudba, kterou si pozůstalý zvolí z nabízených 5 variant smuteční hudby. Ekonomický pohřeb lze sjednat pouze v kanceláři Liberecké pohřební služby s.r.o., která
    Podle vašich požadavků Vám doporučíme nejvhodnější pohřební služby, poradíme a pomůžeme se zajištěním všech náležitostí. Veškeré podrobnosti s Vámi rádi projednáme telefonicky nebo přímo v objednávkových kancelářích. Můžete nás kontaktovat na čísle 222 521 756 (po-pá 8-16 hod.), na bezplatné nonstop lince 800 240 340, e-mailu tranquillitas@tranquillitas.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
    Spojené státy drží státní smutek. Ve washingtonské Národní katedrále skončil státní pohřeb prezidenta George Bushe staršího. Jeho památku přijeli uctít prezident Donald Trump i jeho předchůdci Obama, Clinton a samozřejmě George Bush mladší.


Jak sjednat smuteční obřad, či pohřeb?

    Jsme si vědomi faktu, že v těžké životní situaci může být prostředí pohřební služby stresující. Proto Vám nabízíme možnost sjednání pohřbu u Vás doma, či v prostředí, které si sami určíte. Naše pohřební služba je vybavena i pro tyto situace, tzn., že na jakémkoli místě s Vámi sepsat objednávku a plnohodnotně sjednat zajištění smutečního obřadu, či pohřbu. Smuteční oznámení Vám následně přivezou naši pracovnící až domů. Tato služba je poskytována zdarma!
    V polském Koszalinu se konal pohřeb pěti dívek, které tragicky zemřely během požáru při únikové hře. Všech pět dívek leží na hřbitově vedle sebe. Na obřad dorazily davy lidí, aby se rozloučily.
    O vánočních svátcích nečekaně zemřel mladý herec a zpěvák Aleš Kubát (†30). Herec přitom plánoval nové divadelní hry, a také chtěl vydat svou druhou desku. Připravoval i vlastní projekt pro děti z dětských domovů.
    Přes internet je možné sjednat pohřeb bez provedení smutečního obřadu, nebo pohřeb ve velké obřadní síni libereckého krematoria. Tyto stránky jsou připraveny Vás v několika logických krocích provést procesem sjednání pohřbu z Vašeho domova. Online objednávka je dostupná na tomto odkazu.
    V souvislosti s výročím upálení Jana Palacha sdílel Junák fotku, na které chlapec Palachovi vzdává úctu skautským pozdravem. Právě tohoto člena teď česká skautská organizace hledá.


Pohřeb Bushe staršího: Rivalové se sešli, ale ani se nepozdravili

    Bývalý prezident Spojených států George Bush starší byl ve čtvrtek v úzkém rodinném kruhu pohřben. Nejbližší se s ním rozloučili ve městě College Station, kde jsou pohřbeny i Bushova manželka Barbara a dcera Robin.
    Rodina a přátelé se na Silvestra rozloučili s hercem a moderátorem Alešem Kubátem. Mladý herec nečekaně podlehl zákeřné rakovině, svůj boj prohrál v pouhých 30 letech.
    Pět patnáctiletých dívek, které přišly o život při tragédii v polském Koszalinu, bude mít ve čtvrtek společný pohřeb. Parta kamarádek bude podle starosty města ležet na hřbitově vedle sebe.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00