Jak na věc


pohřby brno

S účinností od 10.10. 2018 zavádí pohřební služba paní Marcely Bartoňové nově „ekonomické pohřby" v obřadních síních libereckého krematoria.

    Pohřební služba AURA má úspěšnou, již mnoholetou působnost v Trutnově a je to nejstarší trutnovská pohřební služba. Pohřební služba AURA provádí a poskytuje po celou dobu 100% nejširší služby, za které ručí. Pracovníci pohřební služby AURA pracují slušně, spolehlivě na vysoké úrovni.
    Kontaktuje nás a pomůžeme vám s výběrem pohřebního ústavu z naší nabídky. Pohřební služba je cenově dostupná všem klientům, ústavy pracují nepřetržitě a dbají na nejvyšší míru profesionality. Pohřební ústavy z naší nabídky vám pomohou se všemi náležitostmi, které se týkají vyřizování pohřbů.
    Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s vyřízením všech záležitostí, které se týkají pohřebních služeb. Firmy z našeho katalogu zajistí vše od převozu zesnulého, přes samotný pohřeb, až po vyplnění veškerých nezbytných formulářů. Mezi další služby firem z našeho katalogu týkající se pohřbu patří pomoc s výběrem smuteční dekorace, květinovou výzdobou, hudbou, pohřební hostinou, odvozů na pohřeb, prací kameníků a kopáčů. Pohřební ústavy vyřizují pohřby civilní i církevní.


Roudnice nad Labem Špindlerova tř. 778

    DŮLEŽITÉ POKUD VAŠEHO ZESNULÉHO ODVEZLA JINÁ NEŽ VÁMI VYBRANÁ POHŘEBNÍ SLUŽBA, NEJSTE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ POVINNI U NÍ SJEDNAT POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ. VOLBA POHŘEBNÍ SLUŽBY ZÁLEŽÍ VÝHRADNĚ NA VAŠEM ROZHODNUTÍ.Jsme zde pro Vás v těch nejtěžších životních chvílích nepřetržitě 24 hodin denně od pondělí do neděle.
    Hledáte kvalitní pohřební služby ve vašem regionu? Nahlédněte do přehledného katalogu pohřebních služeb, který sdružuje pohřební ústavy z celé České republiky. Jednotlivé pohřební ústavy jsme rozdělili do příslušných krajů s ohledem na okresní města, která pohřby zajišťují.
    V rámci této široké nabídky služeb zajistíme pro pozůstalé vše potřebné tak, aby se v této chvíli nemuseli zabývat dalšími zatěžujícími záležitostmi.”
    “Naše společnost nabízí velmi široký rozsah služeb a umožňuje každému, aby způsob provedení posledního rozloučení odpovídal jeho osobním představám.
    Buďte připraveni na chvíle smutku a rozloučení s vaším zemřelým blízkým člověkem. Náš pohřební ústav poskytuje veškeré služby spojené s pohřbem a to včetně nepřetržité pohotovosti pro převoz zesnulých u nás i po celé EU. Samozřejmostí je výběr formy pohřbu a volby rozsahu posledního rozloučení.


POHŘEBNÍ ÚSTAV MUSIL JAROSLAV s.r.o. - Pohřby (Znojmo)

    Provádíme smuteční obřady jak církevní tak i civilní. Smuteční obřady provádíme po celé ČR včetně převozů zemřelých i ze zahraničí. Parte jako jediní poskytujeme zdarma na počkání a to i o víkendech a svátcích.
    Dále zdarma zapůjčíme věnce. Na obřady zajistíme reprodukovanou i živou hudbu, včetně profesionální řečnice. Nabízíme široký sortiment rakví. V naší kanceláři v Trutnově Palackého ulici prodáváme i veškeré hřbitovní doplňky.
    NEDOKÁŽEME ZMÍRNIT VAŠI BOLEST NAD ZTRÁTOU BLÍZKÉ OSOBY, ALE ULEHČÍME VÁM VE CHVÍLÍCH NEJTĚŽŠÍCH OD STAROSTÍ SE ZAŘIZOVÁNÍM VEŠKERÝCH POTŘEBNÝCH ÚKONŮ A FORMALIT SE ZAJIŠTĚNÍM POHŘBU
    Nabízíme vám portál, na němž je možné zaregistrovat váš pohřební ústav či nabízet další služby spojené s pohřebnictvím. Přidejte i vy svoji firmu do rozsáhlého katalogu pohřebních služeb.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00