Jak na věc


podmínky dotace na zateplení fasády

Stavební práce - rekonstrukce od A do Z

    Byl jsem mile překvapen, jak rychle jsem měl zakázku hotovou. Dopoledne jsem Vás oslovil a v půl druhé byla práce hotova, pán co se ozval byl velice milý a ochotný, práce mu šla slušně od ruky, takže děkuji a jsem spokojen. Pokud budu do budoucna potřebovat, obrátím se na váš portál.
    Zároveň spolu se zateplením fasád doporučujeme provést i výměnu oken a dveří, na které se také vzatahuje dotace Zelená úsporám.
    Zateplování fasád provádíme certifikovaným systémem od společnosti BAUMIT, spol. s r.o., která nabízí kvalitní zateplovací systémy pro každý druh budov.
    Proč obvolávat firmy a hledat kontakty na řemeslníky, když můžete zadat jednorázově poptávku a pak jen čekat, až se sejdou nabíky? Obrovská časová úspora ve srovnání s jakýmkoliv jiným řešením.
    Pro lepší představu, jak bude fasáda ve skutečnosti vypadat, pro vás zdarma vytvoříme grafikou vizualizaci fasády.
    Na základě vašeho zadání dostanete konkrétní nabídky vypracované na míru vašim potřebám. Můžete je tak snadno porovnat a vybrat si z nich tu nejvýhodnější.


Díky bohatým zkušenostem s dotacemi na zateplení rodinných domů umíme dotaci Nová zelená úsporám zařídit se 100% jistotou!

    Děkuji za velmi kvalitní a především opravdu efektivní služby, které poskytujete. Chtěl jsem udělat radost manželce s kuchyní na zakázku a díky poptávce se mi povedlo sehnat kvalitní a cenově dostupné řešení v poměrně krátkém období. Firma byla skvělá a rád doporučím služby dále.
    Součástí realizace přes dotace pro zateplení domu je projektová dokumentace, na kterou zařídíme také samotnou dotaci.
    Služby Poptávej.cz jsem využil zcela poprvé a to za účelem poptání stavební firmy. Jednalo se mi o rekonstrukci koupelny včetně podlahového topení. Musím říci, že jsem nadšený, neb mi přišlo do e-mailu 10 nabídek vč. kalkulace a já si mohl vybrat firmu podle svých představ a samozřejmě také finančních možností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00