Jak na věc


podle rysů v obličeji poznáš povahu

Manželství nebo život na „psí knížku“?

    17.Když se společně vaří dvě hlavní ájurvédské ingredience, rýže a dal, vytvoří lahodnou hustou polévku, zvanou kičari. Kičari je snadno stravitelné, zdravé jídlo, které vás bude vyživovat po celou dobu vaší očisty. Je to také lahodné a chutné jídlo a vhodné pro všechny tři dóši (váta, pitta, kapha) v ájurvédě.
    Zkusili jste někdy porozumět dětské řeči? Té opravdové, kterou s námi komunikují, když jim o něco jde? Když nám chtějí sdělit své potřeby? Kdy netouží, abychom se bavili jejich roztomilým dětským žargonem, ale abychom udělali, to co nutně potřebují? Horoskopy prozradí co říkají! Celý článek »25.9.2011 | autor článku: JOB, horoskopy
    V indické filosofii se jogínům a světcům doporučuje jíst pouze sattva stravu. Ale lidé v našem dynamickém západním světě, kteří musí držet krok s jeho tempem a neustálými změnami, potřebují také rajas energii, energii pohybu a akce. Proto bychom měli v rovnováze požívat sattvickou i rajasickou stravu a snažit se vyhýbat stravě s tamasickými kvalitami.


Astročlánky – partnerské horoskopy lásky, vztahy, věštby, …

    Každá žena chce být krásná a každá by si přála být věčně mladá. Bohužel se čas zastavit nedá. Naštěstí existuje mnoho šikovných kosmetických pomocníků, kteří vám s mladým vzhledem pomohou. Horoskop pro ženy vám poradí, jak na to, abyste vypadaly a cítili se o několik let mladší. Celý článek »16.9.2011 | autor článku: JOB, horoskopy
    8. Nebojte se naslouchat sami sobě. Řiďte se svými chutěmi. Pokud vám něco nechutná, nenuťte se do toho a pokud máte něco rádi, dopřejte si to. Jen pozor na chutě způsobené špatnými návyky.
    Horoskop.cz, Seznam českých a slovenských internetových stránek, CZIN.eu, Katalog-odkazů.cz, LEGO Duplo, ONLINE-ONLINE.cz, Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut, Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek, Hudební bazar, Zpětné odkazy, Katalog internetových stráneK, Sportovnivozy.cz, Katalog odkazů, Věštec, Plastická chirurgie Praha, Zahradní technika, Vestavěné skříně, všichni partneři...»
    5. Nepřehánějte to s vodou. Pití vody přes míru způsobuje disfunkci našeho "agni"-ohně. Je to jako když hasíme oheň vodou. Ajurvéda doporučuje upíjet vodu nebo jiné nápoje během jídla. Voda by měla mít pokojovou teplotu, jinak otupí vaši chuť k jídlu. Vyhněte se pití většího množství tekutin těsně před a po jídle.


Základní principy stravování dle ájurvédy

    Žijeme na této planetě zvané Země a ze všech sil se snažíme tuto zemi a vše živé přizpůsobit sami sobě. Tam, kde se nám to nepodaří, se naopak přizpůsobujeme my tomu, co se nepřizpůsobilo nám. Život je boj, říkáme si a fungujeme dál a dál po těchto dvou drahách. Celý článek »16.9.2011 | autor článku: JOB, horoskopy
    Sattva je kvalitou rovnováhy a harmonie. Rajas je kvalitou vášně a činnosti. Tamas je kvalitou netečnosti a potenciálu. Vše v přírodě obsahuje kvality sattvy, rajasu a tamasu, ale v různých poměrech. Když jsme pozitivní a šťastní, jsme více sattva. Když jsme aktivní a intenzivní, jsme více rajas, a když jsme pomalí a letargičtí, jsme více tamas.
    Názory na partnerství se v průběhu času vyvíjejí. Ani ne před padesáti lety bylo ještě nemyslitelné žít „na hromádce“ bez svatby a manželství. Dnes se to stalo samozřejmostí, a pokud se nějaký pár bere rychleji než po pěti letech společného soužití, všichni se ptají proč a zdali musí. Celý článek »30.7.2011 | autor článku: JOB, horoskopy


Staví se v Praze málo, nebo moc?

    2. Jezte v klidném, v příjemném prostředí a v příjemné společnosti. Při jídle zkuste zklidnit svojí mysl, nepřemýšlet o práci, nečíst knihu ani se nedívat na televizi. Pokuste se vnímat přítomný okamžik a jídlo si opravdu vychutnat. Je také dobré se k jídlu posadit a jíst vždy zhruba ve stejnou hodinu.
    Jídlo by nás mělo uspokojit, dodat sílu a energii, udržovat správné tělesné funkce, zvýšit oheň a vitalitu našeho těla, posílit paměť a celkově by nás mělo vést k dlouhověkosti.
    Kdykoliv se setkáme s někým novým, nevyměňujeme si pouze milá slova a laskavé úsměvy. Mezi námi probíhá rovněž energetická výměna přes náš čakerní systém. Jak to může ovlivnit naše partnerské vztahy? Partnerský horoskop vám prozradí víc. Celý článek »1.6.2012 | autor článku: partnerský horoskop, job
    Tyto tři kvality jsou samozřejmě také obsaženy v potravinách, které jíme, a podle toho co jíme,  na nás působí a dodávají nám sattva, rajas a tamas energii. Že by se tu opět potvrzovalo staré známé rčení „Jsme to co jíme“?


Horoskop pro ženy poradí pět rad pro mladistvý vzhled

    6. Nepijte mléko k pokrmům, které jsou složeny z více chutí (např. kombinace zelenina/maso). Mléko se dá pít v kombinaci např. s toustem, cereáliemi nebo se sladkými jídly. Můžete jej pít také jen tak, mimo jídlo. Zvláště ryba, vajíčka, kyselé ovoce, ředkev, jogurt, česnek a sůl se k mléku nehodí.
    Stalo se vám už někdy, že jste se střetli se svým osudovým partnerem, ale nemohli jste s ním žít? Nebo ještě hůř, nemohli jste žít s ním, ale ani bez něj? Důvody, proč se vám něco takového stalo, můžete najít v čínském horoskopu o partnerství. Víc vám také prozradí věštec Stanley Bradley, exkluzivně pro Partnerský horoskop. Celý článek »22.8.2011 | autor článku: JOB, horoskopy

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00