Jak na věc


podlahové krytiny lino

MNOŽSTEVNÍ SLEVA! Laminátová podlaha Kaindl Classic Touch 8mm 34010 Javor SORANO

    Současným trendem při výběru podlahové lišty je volba barevně i tvarově jednodušší varianty těchto doplňků. Setkáváme se s požadavkem na dodání a montáž lišt v barvách od bílé, přes jemné pastelové barvy až po dekory kovu. Klasické vzory dřeva a kamene jsou však také stále žádané.
    Jedná se o nejrozšířenější podlahové lišty obvodové, které používáme při pokládce podlah. Jejich oblíbenost zajišťuje nízká cena, široká škála dekorů a variabilní provedení profilů. Jedná se o podlahové lišty a profily obvodové, vyrobené z papíru, lisovaného pod tlakem. Renomovaní výrobci laminátových plovoucích podlah mají ve svém výrobním programu nejen samotné krytiny, ale zajišťují i výrobu MDF lišt v dekoru svých podlah. Klient si sám může zvolit, jestli chce podlahové lišty ladit k dekoru podlahy, obložek dveří, vestavěného nábytku nebo jiných markantních bytových doplňků.
    Naše Podlahové studio se zabývá prodejem a pokládkou všech podlahových krytin, od koberců, PVC podlah, vinylových podlah, přes plovoucí podlahy laminátové, až po korkové podlahy a masivní dřevěné podlahy.


Soklová lišta KAINDL 50/18 k dekorům skladem

    Nejpoužívanějším materiálem pro podlahové lišty a profily přechodové je hliník. Tento materiál je dekorován PE foliemi, dřevěnými dýhami, nebo je eloxovaný. Hliníkové přechodové lišty jsou mezi podlaháři nejoblíbenější pro svou vysokou odolnost, univerzální použití a relativně nízkou cenu. Vyrábí se v různých šířkách a provedení podle toho, jaký přechod potřebuje zákazník řešit.
    V naší nabídce najdete také široký výběr kusových koberců, koupelnových koberců, rohožek, velké množství podlahových doplňků, jako jsou přechodové lišty, obvodové lišty, kobercové pásky a v neposlední řadě i stavební chemie. 
    Tyto podlahové lišty obvykle používáme k ukončení dřevěných nebo dýhovaných podlah. Cena soklové podlahové lišty z masivu je obvykle vyšší, protože se při jejich výrobě používá výběr z kmene stromu. Tyto dřevěné lišty dodáváme s povrchovou úpravou olej nebo lak. K podlahám z parket volíme ploché nebo profilované podlahové lišty, které upevňujeme hřebíčky do podlahy. K podlahám z prken jsou vhodnější vyšší masivní dřevěné podlahové lišty a profily.
    Podlahové lišty a profily, které používáme při pokládce, dělíme do dvou základních skupin a to na podlahové lišty obvodové a podlahové lišty a profily přechodové.  


kusový koberec MICRO SHAGGY violet kód: KOU0007

    Přechodové lišty podlahové jsou určeny pro zakrytí přechodů mezi podlahovými krytinami, k jejich ukončení, nebo pro řešení schodových hran. Jde o přechodové, náběhové, vyrovnávací profily a schodové hrany. Materiálem pro výrobu této podlahové lišty přechodové je kov, plast, dřevo i MDF. Nepřeberná množství dekorů a velká škála tvarů a velikostí je pro zákazníky zárukou, že si mohou vybrat takové podlahové lišty, které jim budou vyhovovat nejlépe.
    Společnost Podlahy Praha s.r.o. dodává svým zákazníkům komplexní řešení jejich požadavku na podlahové krytiny tak, aby bylo naplněno jejich očekávání. V našem podlahovém studiu Vás uvítají profesionálové, kteří se Vám ochotně věnují a dokážou Vám odborně poradit. Nabízené podlahové lišty a většinu podlahových krytin si můžete v našem studiu prohlédnout na vzorcích.
    Prodej se soustředí jak na maloodběratele, což jsou koncový zákazníci, tak i na podlaháře a podlahářské firmy,kdy díky velmi dobrým cenovým vstupům můžeme nabídnout zajímavou cenu a velmi ucelený sortiment potřebného materiálu ke kvalitně provedené pokládce různých druhů podlahových krytin.


Při registraci do e-shopu se Vám zobrazí Vaše ježtě nižší ceny

    * PVC Fatra, Thermofix, Tarkett, Grabo, Lentex, ITC, Polyfloor, Gamrat, Gerflor, atd.* Linoleum Forbo, Armstrong, Tarkett* Laminátové plovoucí podlahy Egger, Kaindl, Witex, atd.* Dřevěné plovoucí podlahy Kährs, Solidfloor, Grabo, Befag, Magnum, atd.* Koberce* Parkety* Korkové podlahy* OSB desky* Pryžové podlahoviny* Soklové lišty* Stavební chemie
    Přechodové lišty, schodové hrany a podlahové lišty obvodové jsou významnou součástí každé profesionálně položené podlahy. Jakákoliv podlaha, ať podlaha drahá nebo levná, bez vhodně vybraných a namontovaných podlahových obvodových a přechodových lišt není úplná. Navíc, podlahové lišty plní nejen roli estetickou, ale jsou též funkčními doplňky Vaší podlahy.
    Jsou z uvedených provedení podlahových lišt obvodových nejméně používané především pro svou vysokou cenu. Materiálem pro výrobu těchto lišt je obvykle nerezová ocel nebo hliník. Povrchová úprava bývá v eloxovaném, leštěném nebo broušeném provedení. Výška a profily těchto lišt se liší podle výrobního programu jednotlivých výrobců. Kovové podlahové lišty lepíme na zeď nebo je montujeme jako systémové celky.


MNOŽSTEVNÍ SLEVA! Laminátová podlaha Kaindl Classic Touch 8mm 34020 Dub SOVANA

    Společnost Podlahy Praha je dlouholetým dodavatelem a realizační společností pro klienty, kteří řeší nové podlahové krytiny. Zároveň se zabýváme renovací stávajících podlah včetně dodání a montáže příslušenství. Významnou součástí každé podlahové krytiny jsou podlahové lišty, přechodové a schodové profily. V našem podlahovém studiu dokážeme našim klientům nabídnout a představit širokou škálu doplňků, zahrnující i podlahové lišty všech možných typů.
    Podlahové lišty a profily obvodové někdy také nazýváme soklovými lištami. Plní funkci zakončení podlah u stěn, zakrývají obvodové dilatační spáry podlah, řeší překrytí vedení elektrických a jiných rozvodů. Slouží také jako praktická ochrana stěn při čištění podlahových krytin. Podlahové lišty a profily obvodové obecně dělíme podle materiálu, použitého při jejich výrobě na:
    Základem těchto podlahových lišt je obvykle smrkové jádro, které je na povrchu dekorováno dýhou z ušlechtilého dřeva. Tyto lišty jsou obvykle používány k dýhovaným plovoucím podlahám (podlahové lišty k plovoucí podlaze) a podlahám z masivního a vrstveného dřeva. Pohledová dýha může být vyrobena z jakékoliv dřeviny od běžných evropských, kterými jsou dub, buk, jasan, olše, až po podlahové lišty z exotických dřevin. Povrchovou úpravou těchto dýhovaných soklových lišt je lak nebo olej a jejich barevné verze.


MNOŽSTEVNÍ SLEVA! Laminátová podlaha Kaindl Classic Touch 8mm 34080 Dub NOVARA

    K podlahám z PVC obvykle montujeme standardní plastové pásy v profilu L. Jedná se o nejlevnější podlahové lišty. Další verzí plastové podlahové lišty jsou profily, podobné MDF lištám. Tyto lišty mají tu přednost, že většina z jejích provedení slouží i jako podlahové lišty na kabely. Ke kobercům, přírodnímu linoleu a k PVC používáme plastové profily, do kterých vkládáme pruh z povlakové krytiny, použité na podlaze.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00