Jak na věc


podlaha

Komu vaše osobní údaje zpřístupňujeme?

    Chcete-li získat podrobnější informace o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje nebo uplatňovat svá práva, obraťte se na našeho pověřeného pracovníka: gdpr@asko-as.cz
    Časopis o bydlení Moderní byt zveřejnil článek týkající se našich podlah Rooms. Více informací na: Moderni byt.
    Regenerační olej naneste v tenké vrstvě a zapracujte do podlahy bavlněným hadříkem nebo bílým padem. Při silném znečištění je vhodné strojní čištění (doporučujeme kontaktovat specializovanou firmu). Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.
    Termoakustická izolační podložka z extrudovaného polystyrenu, která má vynikající tepelně izolační vlastnosti, dobře odolává zatížení a snižuje hladinu zvuků až o 16 db.
    Prostředek k pravidelné údržbě a oživení dřevěných lakovaných, laminátových, vinylových a PVC podlah. Obsahuje speciální komponenty, které pomáhají regenerovat opotřebovaný povrch podlahy. Doporučujeme aplikovat po každém pátém čištění s ASKO čističem.
    S používáním laminátových podlah se předpokládá související odpis hodnoty podlahy ve výši 10%/rok, výše poskytnuté náhrady bude proto snížena v odpovídající výši za každý rok používání podlahy.


Jak s osobními údaji nakládáme?

    Jak si sami můžete všimnout, využití je opravdu široké a kreativní, naše podlahy jsou vhodné jak na klasickou pokládku, tak i na schodiště či jako moderní a efektivní obklad stěn.
    Jednotlivé dílce laminátové podlahy musí být před a během instalace zkontrolovány. Dílce vykazující zjevné vady musí být před pokládkou vytříděny. Na položené dílce vykazující zjevné vady se záruka nevztahuje. Laminátová podlaha Rooms musí být řádně a odborně instalována podle pokynů pro instalaci v suchých místnostech v odpovídající zátěžové třídě pro předpokládané použití. Podlahy instalované ve vlhkých oblastech jsou ze záruky vyloučeny.
    Výše uvedení příjemci zpracovávají vaše osobní údaje pouze za uvedenými účely a na základě našich pokynů v souladu s příslušnými opatřeními pro zajištění důvěrnosti a zabezpečení vašich osobních údajů. Osobní údaje jsou předávány mimo země Evropské unie s dostatečnou zárukou – společnosti Mailchimp je součástí Privacy Shield.


Technika pokládky, která baví

    Svůj souhlas se zasíláním marketingových materiálů můžete odvolat kliknutím na odkaz v patičce každého našeho e-mailu nebo u našeho pověřeného pracovníka. Proti zpracování na základě oprávněného zájmu společnosti ASKO a.s. můžete podat námitku u našeho pověřeného pracovníka.
    Při zpracování Vašich osobních údajů uplatňujeme následující postupy a mechanismy, protože zabezpečení a ochrana osobních údajů jsou našimi klíčovými prioritami.
    Nejen, že podlahy Rooms splňují předepsané normy, ale mnohonásobně je převyšují. V porovnání s jinými prohlášeními o produktech, zavazuje se značka Rooms k plné transparentnosti. Prostřednictvím osvědčení EDP (Enviromentální prohlášení o produktu) otevřeně a dobrovolně výrobce zveřejňuje posouzení životního cyklu svých produktů ze dřeva. Osvědčení EDP udělované Institutem stavebnictví a životního prostředí je mezinárodně uznávanou ekologickou značkou v souladu s normou ISO 14025.


INTERIER SERVIS CB, spol. s r.o.

    Značka Rooms se zavazuje prostřednictvím osvědčení EDP (Enviromentální prohlášení o produktu) otevřeně a dobrovolně zveřejňovat posouzení životního cyklu svých produktů ze dřeva. Osvědčení EDP udělované Institutem stavebnictví a životního prostředí je mezinárodně uznávanou ekologickou značkou v souladu s normou ISO 14025, v jejímž centru pozornosti stojí ekologická hospodárnost. Každý produkt, který opouští závod, musí vedle vynikajícího poměru ceny a výkonu rovněž vykazovat obzvlášť vysokou šetrnost k životnímu prostředí v celém svém životním cyklu. Ten sahá od použití certifikovan.ch surovin z trvale udržiteln.ch zdrojů ve v.robě, která je přísně kontrolována, přes dlouhou životnost produktu, až po jeho ekologickou likvidaci.
    Výše uvedení příjemci zpracovávají vaše osobní údaje pouze za uvedenými účely a na základě našich pokynů v souladu s příslušnými opatřeními pro zajištění důvěrnosti a zabezpečení vašich osobních údajů.
    V centru pozornosti řízení ochrany životního prostředí stojí ekologická hospodárnost. Každý produkt, který opouští závod, musí vedle vynikajícího poměru ceny a výkonu rovněž vykazovat obzvlášť vysokou šetrnost k životnímu prostředí v celém svém životním cyklu.Ten sahá od použití certifikovaných surovin z trvale udržitelných zdrojů ve výrobě, která je přísně kontrolována, přes dlouhou životnost produktu, až po jeho ekologickou likvidaci.
    19 x 58 x 2400 mm1 Balení = 10 ks lišt1 Paleta = 56 Balení (560 ks lišt)
    Podložka vhodná na podlahové vytápění. Systém drážek a děrování umožňuje optimální prostup a minimalizuje tepelné ztráty.


Kontakt na pověřeného pracovníka

    Odpovědnost za další škody včetně následných škod – například náklady na montáž a demontáž podlah a náklady související s dopravou podlahy – je vyloučena.
    Společnost ASKO a.s. je správcem osobních údajů, které nám Vy poskytujete. Shromažďujeme o Vás osobní údaje, které jsou přiměřené účelu, pro který jsou zpracovávány. V žádném případě neshromažďujeme zvláštní kategorii osobních údajů (vaše citlivé osobní údaje ).
    Chcete-li získat podrobnější informace o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje nebo uplatnit svá práva, obraťte se na našeho pověřeného pracovníka:
    Prostředek na lakované, olejované a voskované dřevěné podlahy a parkety. Je také velmi vhodný na laminátové, vinylové a PVC podlahy i pro všechny ostatní omyvatelné povrchy, jako jsou dlažby, kámen, kamenina apod..účinně odstraňuje skvrny a špínu.
    Stačí jen pomocí stisku páčky v horní části držadla nanést čistič uložený v zásobníku na podlahu a jednoduše setřít.Spray Mop je pomocníkem, který spolehlivě odstraní všechny nečistoty z Vaší podlahy.


Jaké osobní údaje od Vás potřebujeme?

    Prostředek pro důkladné vyčištění a údržbu olejovaných dřevěných podlah ošetřených jednosložkovým olejem. Není vhodný pro podlahy ošetřené dvousložkovým olejem nebo tvrdým voskovým olejem. Pravidelné používání čistí, oživuje a chrání olejovanou podlahu proti opotřebení a prodlužujte její životnost.
    Vznést námitku můžete nastavením prohlížeče, jak je níže popsáno. V případě vznesení námitky nemůžeme zaručit, že webové stránky budou fungovat správně.
    Naše exkluzivní laminátové podlahy Rooms byly použity v designových ski apartmánech Studios Rokytnice, realizovaných v loňském a letošním roce Ing. arch. Martinem Sladkým.
    Pro zachování záruky musí být laminátová podlaha Kronotex pravidelně čištěna a udržována podle pokynů pro její údržbu. Nárok musí být předložen do 30-ti dnů po zjištění otěru proti předložení faktury u původního prodejce. Dodavatel si vyhrazuje právo posoudit na místě míru poškození a oprávněnost reklamace.
    V případě uznané reklamace poskytneme jako náhradu nové dílce za dílce vykazující poškození. V případě, že příslušná podlaha již není dostupná, může si kupující vybrat náhradou jiný produkt v rovnocenné kvalitě z aktuálního sortimentu podlah Rooms.


Jak uplatnit právo na výmaz a právo vznést námitku nastavením prohlížeče?

    Obchodní společnost ASKO a.s., se sídlem Františka Diviše 984, 104 00 Praha 10 – Uhříněves, IČO 256 97 242, zapsána dne 30. září 1998 pod spisovou značkou B5566 u Městského soudu v Praze bere ochranu osobních údajů vážně, proto se, prosím, seznamte s informací, jakým způsobem naše společnost zpracovává Vaše osobní údaje v souvislosti s poskytováním a nákupem služeb a produktů.
    Podložka speciálně vyvinuta a určena na podlahové vytápění. účinně napomáha snížení kročejového hluku. Je tvořená granulí z xps (extrudovaný polystyren) a vrstvou dvěma speciálními foliemi, které zabraňují pronikání vlhkosti a brání tak růstu plísní pod podlahou.


Kontakt na prověřeného pracovníka

    Pro ochranu vašich osobních údajů můžete bezplatně uplatňovat vaše práva: Právo na přístup – pokud byste chtěli vědět, jaké osobní údaje o vás naše společnost drží. Právo na opravu – pokud jsou Vámi poskytnuté informace nepřesné nebo se změnily, můžete kdykoliv požádat o opravu vašich osobních údajů. Právo na výmaz – při uplatnění tohoto práva o Vás smažeme všechny osobní údaje, které identifikujeme jako nepotřebné (nemající zákonný účel) nebo protiprávně držené. Právo na výmaz je uplatňováno také samočinně v případě, že skončila doba určená pro držení osobních údajů, odvoláte svůj souhlas nebo uznáme vaši námitku proti zpracování. Právo na omezení zpracování – v případě, že chcete obhájit své nároky a naše společnost neplní Vaše požadavky při uplatňování práva na ochranu osobních údajů, můžete uplatnit své právo na omezení zpracování a my nebudeme vaše osobní údaje používat, kromě případů, kdy je to vyžadováno zákonem. Budeme Vás informovat, pokud bychom se rozhodli Vaše údaje dál pou
    Otěr na povrchu laminátové podlahy musí být jasně viditelný v ploše minimálně 1cm2 a dekorativní vrstva musí být zcela odřená. Otěr vzniklý na hranách dílců a škody vzniklé nesprávným použitím a zejména mechanickým namáháním jsou ze záruky vyloučeny.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    ROOMS - laminátové podlahy lze snadno, rychle, bezpečně a stabilně položit. Jednotlivé dílce se instalují podélně pod úhlem a na čelní straně se pak spoje s minimálním úsilím pouhým zaklapnutím zamknou. Zapomeňte na kladivo, špalík nebo páčidlo. Vnitřní mechanismus do sebe spojuje pomocí perka jednotlivé dílce naprosto přesně. Několika málo jednoduchými kroky dosáhnete rychle profesionálních výsledků.


FloorFloor - Podlahy, dveře, kuchyně

    Na rozdílné požadavky a nároky, od stylového životního prostředí, přes funkcionální kuchyně a dětské pokoje až po soukromé pracovní prostory reagují laminátové podlahy Studio odpovídající rozmanitostí.
    Přípravek nanášejte na podlahu neředěný (přímo z láhve). Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.
    Utěrka speciálně vyvinutá pro údržbu dřevěných podlah, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození. Vhodná i pro údržbu ostatních omyvatelných podlahovin. Pratelná v pračce.
    Koncentrát se ředí v poměru 1:100 (100 ml do 10 l), u podlah ošetřených olejem 1:200. Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.
    Koncentrát se přidává do studené vody (max. 20°C), ředí se v poměru 1:20 (500 ml do 10 l vody). Po ošetření ASKO mýdlem už podlahu nemyjte vodou. Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.
    Prostřednictvím informací a vzdělávání posiluje výrobce povědomí a znalosti svých zaměstnanců pro dosažení trvalých zlepšení.
    Přírodní dřevovláknitá deska, slouží jako podkladový materiál s vynikajicími tepelně izolačními vlastnostmi. Snižuje hladinu zvuku až o 26 db. Je to zdravotně nezávadný ekologický produkt.


Zásady zpracování osobních údajů

    Intenzivní čistící prostředek se stejným použitím jako ASKO čistič koncentrát. Je určený jako náhradní náplň pro ASKO Spray Mop.
    Čistící a pečující olej pro pravidelnou údržbu a čištění olejovaných dřevěných podlah a parket. Je vhodný pro všechny typy olejovaných podlah: podlahy ošetřené jedosložkovým přírodním, dvousložkovým olejem i tvrdými olejovými vosky. ASKO regenerační olej roztok použijte, jestliže má Vaše podlaha již zašedle špinavý vzhled, který nelze odstranit normálním čištěním pomocí ASKO mýdla. Přípravek můžete aplikovat také hned po pokládce nové olejované podlahy, zvýšíte tím její odolnost.
    Připravek je připravený k okamžitému použití, neředí se. Podrobnosti a návod k použití naleznete na obalu tohoto výrobku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0044:17:03