Jak na věc


podřezávání zdiva ceník

Novinky z našich akcí - reference

    Provedení dodatečné horizontální izolace zdiva technologii strojní podřezání. K mechanickému podřezání cihelného zdiva se používá řetězová pila. Spára se podřezává na celou tloušťku zdiva. Zdivo se prořezává po úsecích maximálně 1,1 m. Úsek prořezané spáry se před vložením fólie kontroluje protažením ocelovou pilou, aby spára neobsahovala drobné kamínky a zbytky malty znemožňující vložení fólie. Do prořezané spáry se vloží izolační fólie. V místnostech, kde se mění podlahy, zůstane přesah fólie 10 cm pro napojení na vodorovnou izolaci podlahy. Po vložení fólie se spára vyplňuje rychle tuhnoucí cementovou maltou a plastovými klíny z PVC o tloušťce 6-11 mm dle prořezané spáry. Poté následuje proříznutí dalšího úseku a vložení fólie s přesahem v podélném směru minimálně 5 cm.
    Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek realizace: tvorba www stránek | virtuální prohlídky | web na splátky / dg studio | XHTML 1.0 | CSS 2
    Nejdříve se otluče v místě podřezání vlhkého zdiva omítka, zarovná se podklad v šíři 1,5 m pro umístění stroje a poté se provede do zdiva řez, který se očistí od nečistot. Do vytvořené drážky vloží 2 mm silná hydroizolační PE folie, zdivo se zajistí statickými plastovými klíny v rozteči 20 cm-30 cm a následně se provede zainjektování (vyplnění) proříznuté spáry cementovou maltou s plastifikátorem.
    Naším zákazníkům umíme poskytnout i individuální řešení v oblasti řezání tvrdých materiálů.Umíme zabezpečit řezání jakéhokoliv hrubého materiálu (i stěny tlustší než 1m) pomocí diamantové lanové pily.Také umíme poskytnout práce v oblasti řezání litinových nebo betonových trub v různých těžko dostupných prostorách.Jde o řezání diamantovou lanovou pilou.Ceny jsou individuální.


Profesionální měření vlhkosti a diagnostika staveb

    Pro práci stačí přístup z jedné strany. Plechy se do zdiva zarážejí pomocí elektrického beranidla a je nutná přípojka 230V. Touto metodou lze zdivo izolovat do tloušťky 1m z jedné strany. Hrubší zdivo musí být přístupné z obou stran.Na používané plechy je dlouhodobá záruka a materiál je typu DIN 1.4301, každý plech je ozanačený druhem použitého materiálu.Na naši práci poskytujeme doživotní záruku, ke které Vám vypíšeme garanční certifikát.
     Nyní Trumf, renovace a sanace, s.r.o. vedle sanačních prací nabízí i stavební a zednické práce. Již mnoho zákazníků stačilo ocenit naši komplexnost, kdy se kromě samotné sanace zdiva postaráme i o všechny další činnosti spojené se stavebními a zednickými pracemi. Můžete od nás očekávat zodpovědnost, profesionalitu a individuální přístup. Děláme vše proto, aby naši zákazníci byli s výsledky našich prací maximálně spokojeni. Vedle realizace sanace zdiva vám také nabízíme osobní konzultace a poradíme vám, jak se vlhkosti zdiva elegantně a co nejúčinněji zbavit.
    Cena za řezání diamantovým lanem se odvíjí hlavně od řezaného materiálu. Čím je materiál tvrdší tím jsou náklady vyšší.Např. řezání pískovce je levnější než řezání žuly


Ruční výkopové práce - vykopeme vaše základy a jiné terény

    Jde o technicky náročné podřezávání pod vodní hladinou.Speciálně vycvičení potápěči umístí pod vodní hladinou všechny pomocné kladky a připraví objekt na řezání.Nad hladinou je umístěn stroj který ovládá specializovaný pracovník.Všechny tyto práce jsou individuálne naceňované.
    Součástí sanace vlhkého zdiva by mělo být provedení sanační omítky do výše 1 m nad úrovní provedení nové izolace nebo minimálně 50 cm nad horní hranici vlhkosti. Sanační omítka by měla odpovídat kritériím WTA.
    Zdivo: pálená cihla, nepálená cihla, cementová cihla, pórobetonové bloky, švárobetónové bloky(Konečná cena se dá určit až po důkladné prohlídce objektu)
    Řetězová pila pro podřezávání vlhkého zdiva se používá na cihlové zdivo s průběžnou spárou. Pro sanaci vlhkého zdiva řetězovou pilou je nutné, aby zdivo bylo soudržné, nesmí být přezdívané a jako materiál ložné spáry je nejvhodnější vápenná malta s nízkým obsahem cementu. Jako izolační materiál slouží hydroizolační folie z PE-HD . Tato metoda se využívá při rekonstrukcích objektů. Životnost této metody izolace zdiva je dlouhodobá a stejně jako jiné technologické postupy i tento podléhá kritériím WTA a ČSN 730610.


Provádíme rekonstrukce a opravy fasád domů

     Po mnoho let jsme prováděli sanace vlhkého zdiva, které nám umožnili nasbírat velké množství zkušeností a stát se tak experty v oboru. Protože velmi mnoho zákazníků mělo vedle požadavků na sanaci vlhkého zdiva také zájem o zednické a stavební práce, rozšířili jsme naše portfolio právě o tyto služby.
    Hledáte-li možnost, jak se spolehlivě zbavit vlhkosti, která ohrožuje Vaši nemovitost, pak neváhejte a kontaktujte naši firmu Trumf, renovace a sanace, s.r.o. Díky mnohaletým zkušenostem se sanacemi vlhkého zdiva jsme profesionály v oboru. Provádíme sanace vlhkého zdiva a izolace zdiva proti vlhkosti pomocí moderních a ověřených postupů. Víme, jak na vlhkost zdiva, abyste se jí zbavili jednou pro vždy.


Metoda postupného podřezávání zdiva lanem s vložením fóliové hydroizolace

    Nejen při provádění sanace vlhkého zdiva dodržujeme platné normy a řídíme se směrnicemi, díky kterým naše firma Trumf, renovace a sanace, s.r.o. dokáže garantovat moderní a efektivní přístup při realizaci sanačních prací. Máme na uvedené činnosti potřebnou odbornou kvalifikaci, kterou ocenila již řada našich spokojených zákazníků. V případě, že se rozhodnete využít našich služeb (sanace vlhkého zdiva, izolace zdiva, stavební a zednické práce, injektáž zdiva a jiné), jsme připraveni vám nabídnout možnost splátkového financování, aniž bychom vám připočítali jakékoli úroky! Jestliže tedy hledáte firmu, která spolehlivě odvede svou práci, a požadujete, aby sanace zdiva proběhla rychle, kvalitně a s požadovaným výsledkem, kontaktuje nás. Garantujeme vám spokojenost ve všech směrech! A pro oblast sanace zděných staveb proti vlhkosti jsme získali prestižní WTA autorizaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00