Jak na věc


poděkování zaměstnancům

Poděkování zaměstnancům Akademie věd ČR

    Dobrý den pani ředitelko,chtěla bych poděkovat všem lékařům za krásný přístup k pacientům, kdy na vizitě se věnovali s veškerou péči ke každému pacientovi i během dne, když bylo potřeba něco s pacientem prokonzultovat, tak byli vždy velice milí a pozorní (mají ten dar naslouchat pacientům v jejích těžkostech ). Chtěla bych také velice poděkovat všem sestřičkám fyzioterapeutkám za příkladnou péči a ochotu za těžkou službu, kterou mají s pacienty.Sestřičky byly vždy milé, pozorné, ochotně nám pomáhaly co jsme v začátku nezvládali a vždy říkali na to tady jsme, vždy přiběhly, jestli je všechno v pořádku, jestli něco nepotřebujeme . Musím opravdu velice za tu vzornou péči ještě jednou poděkovat celému kolektivu lůžkovho rehabilitačního oddělení.
    Poděkování všem lékařům a sestrám ARO a JIP neurologického odd. Nemocnice Vyškov, zejména MUDr. Lucii Zmrzlé a MUDr. Janě Kadlčíkové za obětavou a příkladnou péči, kterou věnovali mé mamince, paní D.Z.
     Díky dobrému nápadu zřídit oddělení na vyškovské poliklinice mi šetří spoustu času a zvládnout tak nepříjemné bolestivé chvíle po aplikaci Qutenza deseti minutovou cestu domů.
    Děkujeme ošetřujícímu lékaři MUDr. Milanu Judáskovi, všem lékařům a sestřičkám a ostatnímu personálu plicního oddělení Nemocnici Vyškov za obětavou péči o mého manžela, pana J.G. ze Zelené Hory.
    Poděkování lékařům a sestrám JIP vyškovské nemocnice za záchranu života manželovi. POděkování prim. MUDr. Žákovi a MUDr. Hanslianové za krásný lidský přístup během následujícího léčení. Poděkování všem sestřičkám a ošetřovatelům, kteří měli vždy dobré slovo, tolik potřebné k uzdravení.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00