Jak na věc


pochod čertů v židlochovicích on line

Partnerské pochody - Pochod 22-vb

    26.5.20185. POLICEJNÍ POCHOD ČRJiž tradiční pochod pořádaný Sportovním klubem policie Nový Jičín při příležitosti Dne Policie ČR. Na pochod jsou zváni všichni, jak příslušníci uniformovaných sborů, tak civilisté.Nově Vám letos pochod nabízí i cyklo trasu pro milovníky cyklo turistiky.
    6.7.2018POCHOD FINANČNÍ STRÁŽE RČSPochod věnovaný zaměstnancům finanční stráže RČS, kteří sloužili na území první republiky a převážně v předválečných letech samostatně strážili její hranice s puškou v ruce a později v tom pokračovali v řadách jednotek Stráže obrany státu.
    23.6.2018POCHOD PRO KAČENKU IN MEMORIAMPochod pořádaný Spolkem Historie Ozbrojených Složek - KAT na podporu neziskové organizace Kačenka dětem, která vznikla na podporu dětí, které trpí nevyléčitelnou nemocí, svalovou atrofií.První ročník byl pořádán přímo na podporu malé Kačenky, která touto nemocí trpěla. Bohužel, druhý ročník byl již pořádán In memoriam a chtěl tak pomoci organizaci, která i nadále pomáhá dětem s touto krutou nemocí.Zajímavou zvláštností je trasa v délce 25 km, která je určena pro páry (muž - žena, žena - žena, muž - muž) a na trase budou účastníci muset také plavat, střílet či překonávat překážky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00