Jak na věc


po kolika dnech se pozná těhotenství

Bylinkové kuřecí rizoto z trouby

    Moderátor, herec a písničkář Marek Eben si získal přízeň televizních diváků především díky svému milému a laskavému projevu. Svou kariéru odstartoval ve dvanácti letech legendární rolí Válečka v televizním seriálu Kamarádi. Současně s herectvím se Marek věnuje také hudební dráze, kdy spolu s bratry Davidem a Kryštofem vystupují jako Bratři Ebenové. Jak na Markovy herecké a hudební začátky vzpomíná jeho rodina, kolegové a kamarádi? V čem spočívá tajemství jeho nepřekonatelného moderátorského projevu? Prolistujte s námi stará alba a zavzpomínejte nejen na Marka, ale také na dobu, která provázela třeba právě i vás.
    2 V pekáčku promíchejte papriky, šalotku, česnek, olivy, chorizo a rajčata. Na to rozložte stehna a pečte asi 50 minut doměkka. V polovině pečení maso přelijte vypečenou šťávou. Opatrně vyjměte maso a šťávu se zeleninou promíchejte s rýží, případně přisolte. Na to opět rozložte maso a krátce vraťte do trouby prohřát. Podávejte horké.
    1 Troubu předehřejte na 220 °C. Maso osolte a posypte tymiánem, uzenou a sladkou paprikou a chilli, pokapejte olivovým olejem a promněte, aby koření přilnulo k masu.
    Obrazový životopis slavných – tentokráte Marka Ebena – na kterého se můžete ve vysílání ČT1 těšit ve velkolepé taneční show StarDance IX... když hvězdy tančí (2008). Režie Š. Šedivá
    Baskické kuře si můžete dát jen tak s křupavou bagetou a sklenkou červeného vína, ale my milujeme, když si rozpečenou zeleninu, šťávu a olivy smícháme s vařenou rýží – krásně do sebe nasákne chutě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00