Jak na věc


pošta online sledování zásilek

"Dětem čteme s manželem, jeden čte a druhý poslouchá," říká Ester Janečková

    Milí diváci, Pošta pro tebe má v době od července do konce roku vysílací pauzu. Pošťák Ondra během této doby však nadále hledá Vaše ztracené osoby a redakce připravuje nové díly, které budete moci sledovat po Novém roce.
    Základem pořadu jsou emoce skryté v neopakovatelných lidských osudech, vyvolávající slzy dojetí nejen u diváků ve studiu a u obrazovek, ale i u samotných účastníků. Nabízí nečekaná setkání po letech, vyřešení dávných nedorozumění, hledání lásky, splnění tajných přání a snů apod. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových a nefalšovaných projevů emocí lidí, jako jsou oni sami.
    Pošta pro tebe plní velkou službu mnohým z jejích aktérů, totiž to, že se po letech mohou setkat s těmi, které léta hledají, či nemají odvahu nebo příležitost se jinak sejít. I obyčejné poděkování nebo vyznání lásky získává jinou váhu, když je vysloveno před zraky mnoha diváků. Některé z hostů do Pošty pro tebe vede pro změnu touha po smíření či omluvě. Věří, že ve světlech reflektorů bude druhá strana smířlivější a často spoléhají i na pomoc moderátorky Ester Janečkové. Všechny hosty však spojuje fakt, že do studia Pošty pro tebe jdou většinou s rozhodnutím změnit svůj život.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00