Jak na věc


pošta online sledování zásilek

"Dětem čteme s manželem, jeden čte a druhý poslouchá," říká Ester Janečková

    Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí.
    Zábavný pořad určený nejširšímu rodinnému publiku, spojující talk show s atraktivními prvky žánru reality. Ve svém vyznění je co možná nejvíc pozitivní; přináší příběhy, ve kterých jde především o usmíření, pochopení, radost a lásku.
    Milí diváci, Pošta pro tebe má v době od července do konce roku vysílací pauzu. Pošťák Ondra během této doby však nadále hledá Vaše ztracené osoby a redakce připravuje nové díly, které budete moci sledovat po Novém roce.
    Základem pořadu jsou emoce skryté v neopakovatelných lidských osudech, vyvolávající slzy dojetí nejen u diváků ve studiu a u obrazovek, ale i u samotných účastníků. Nabízí nečekaná setkání po letech, vyřešení dávných nedorozumění, hledání lásky, splnění tajných přání a snů apod. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových a nefalšovaných projevů emocí lidí, jako jsou oni sami.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00