Jak na věc


počet obyvatel teplice v roce 2018

Samoobslužný časový degustační sklípek

    Pokud zatoužíte po pohodě, přátelské atmosféře a skvělém vínu, zastavte se v Koštovně U Počtů, protože tato vinařská hospoda je dílem lidí, kteří si na nic nehrají a hlavně lidí, kteří milují dobré víno i vše, co k němu patří.
    Kromě vína potěší Koštovna své hosty také speciálními pálenkami zejména z rodinné palírny v Poněšicích, které mohou svou silou kdekoho překvapit. Okoštovat zde můžete kromě těch klasických třeba broskvovici, mrkvovici nebo Koštovici, což je jemná vínovice s rozinkou, vyráběná speciálně pro naši Koštovnu. Pro pivaře točíme Plzeňskou dvanáctku a těm, co mají raději nealko, můžeme nabídnout třeba vinný mošt, malinovku nebo výbornou kávu Zicaffé.Nejen k vínu jistě oceníte i naše domácí chuťovky, jako je škvarková pomazánka, domácí paštička, nakládané sýry, hovězí tataráček, klobásky z divočiny nebo třeba variaci zahraničních sýrů nebo španělských tapas. Budeme rádi, když se Koštovna stane místem, kam se budete rádi vracet a kde si vždy odpočinete u sklenky dobrého vína. Na Vaši návštěvu se těší Honza, Kačka a celý tým Koštovny U Počtů
    Kačka M. je naše stálice a sluníčko, taková naše starší sestra. Stará se skvěle nejen o naše hosty, ale i o nás. A splní vám, co vám na očích vidí...:)


Skvělé víno doplnilo velmi chutné jídlo. Poseděli jsme několik hodin v příjemném prostředí. Kromě vína jsme díky personálu udělali i degustaci pálenek. Až nám bylo líto jít domů :)

    POKUD ZATOUŽÍTE PO POHODĚ, PŘÁTELSKÉ ATMOSFÉŘE A SKVĚLÉM VÍNU, ZASTAVTE SE V KOŠTOVNĚ U POČTŮ, PROTOŽE TATO VINAŘSKÁ HOSPODA JE DÍLEM LIDÍ, KTEŘÍ SI NA NIC NEHRAJÍ, LIDÍ, KTEŘÍ MILUJÍ DOBRÉ VÍNO I VŠE, CO K NĚMU PATŘÍ.
    Pro naše hosty máme k dispozici krásnou zahrádku ve dvoře, která se navíc umí změnit i v zimní, takže i při nízkých teplotách u nás můžete posedět venku
    farmářský 6-9 měsíců zrající sýr, uzená parenica, zralý sýr s modrou plísní,Brie s bílou plísní zrající 2 měsíce, kozí Buche de Chevre zrající 3 měsíce,Rembrandt Gouda zrající 10 měsíců
    Koštovna U Počtů nabízí rozmanitou nabídku rozlévaných sudových i přívlastkových vín, z Moravy i ze světa. Sudová vína dovážíme z rodinného vinařství Balážovi, které sídlí v Dolních Dunajovicích, na dohled od kopců Pálavy. Každý den pro Vás také připravujeme nabídku přívlastkových vín po skleničce, abyste se stále mohli těšit na něco nového. Vína si na Moravu jezdíme vybírat sami, abychom poznali vinaře, jejich vína, filozofii a také lásku a péči, kterou svým vínům věnují. Zahraniční vína pečlivě vybíráme u našich dodavatelů a nikdy Vám nedáme víno, které jsme sami neokoštovali a nebyli s ním spokojeni.


Informační povinnost - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    farmářský 6-9 měsíců zrající sýr , uzená parenica, zralý sýr s modrou plísní, Brie s bílou plísní zrající 2 měsíce, kozí Buche de Chevre zrající 3 měsíce, Rembrandt Gouda zrající 10 měsíců
    Služebně nejstarší, sní o tom, že z ní jednou bude sommeliérka. Právě proto pilně trénuje a neustále něco ochutnává. Takže pokud ji uvidíte popíjet, nezapomeňte, že jen studuje :)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00