Jak na věc


plovoucí svíčka ve skořápce

Koukni na facebook!!!!               https://www.facebook.com/crodock/

    Kde lze použít mola Crodock? Plovoucí mola můžete použít u břehu téměř jakékoli vodní plochy. Jsou extrémně odolná, při vystavení silnému slunečnímu svitu nedochází ke změně barev, mola jsou opatřena UV ochranou. Nevadí jim dlouhodobý kontakt se slanou ani chlorovanou vodou, přítomnost mořských řas. Mola jsou odolná i vůči působení chemikálií a olejů. Plovoucí mola mohou být používána celoročně, nemusíte se obávat tuhých mrazů a souvislého zamrzání vodní hladiny.
    Jednou z nevýhod kamenitých pláží je avšak obtížnější vstup do moře, při vstupu do vody z pobřeží bosou nohou může dojít k poranění chodidel. Když se turisté nemohou do moře dostat pohodlně, jejich prožitek dovolené není dokonalý. Pokud se postaráte o jejich pohodlí, budou se k vám rádi vracet. Unikátním a praktickým řešením vstupu do vody jsou plovoucí mola se schůdky či žebříčky. Překvapte turisty praktickým plovoucím ostrůvkem. Plovoucí molo zároveň slouží jako skokanský můstek. Neřešte ostré kamínky, kraby, ježky a hvězdice. Vrhněte se do moře s rozběhem, z plovoucího mola.
    Mimořádně účinné boilie, speciálně vyvinuté pro lov amurů. Obsahuje vysoký podíl rostlinné složky (mletá vojtěška, ostřice, jetel, atd). Produkt byl vyvinut s předním evropskými specialisty v lovu amu...


Plovoucí mola pro zábavu, romantiku i pro usnadnění práce

    Vstup z plovoucího mola do vody je pohodlný, na kraji rybníků a jezer se vyhnete kluzkému blátivému povrchu a ostrým kamenům. Na blátě či u louže, Crodock nikdy neklouže. Máte-li zájem o plovoucí mola či více informací o jejich vlastnostech, neváhejte a napište nám.
    Na našem e-shopu můžete nalézt řadu druhů plovoucího boilies o nejrůznějších velikostních průměrech, esencích, zbarveních a chutích. Stačí si jen vybrat. To nejlepší plovoucí boilies bývá nejčastěji nabízeno ve sladkých variantách, které voní nádhernou ovocnou vůní. A přesně takové u nás najdete! Na našem e-shopu nechybí ani exotické esence. V naší nabídce můžete například najít i plovoucí boilies banán.


Plovoucí kotviště pro jachty, čluny, přístaviště pro plachetnice a menší lodě

    Co jsou plovoucí mola Crodock? Plovoucí mola Crodock je jedna z nejlevnějších a nejpraktičtějších alternativ, jak vyřešit přístup k vodní ploše (k moři, jezeru apod.). Vlastníte kus kamenité pláže, z níž je velmi obtížný přístup k moři? S plovoucím molem Crodock můžete mít své vlastní přístaviště, kotviště lodí či jen plovoucí plošinku k posezení a vstupu do vody. Plovoucí mola Crodock jsou vytvořena jako flexibilní stavebnicový systém, jednotlivé díly lze kombinovat mnoha způsoby, lze vytvářet mola různorodých tvarů, přesně dle vašich požadavků. Mola Crodock jsou vyrobena z ekologicky odbouratelných materiálů, jsou šetrná k životnímu prostředí a plně recyklovatelná, neškodí vodním organismům.
    Plovoucí pontony jsou primárně určeny k využití na mořských plážích a na obtížněji přístupných místech – např. na členitých plážích s útesy, kde jsou vybudované schůdky a chodníčky až k vodní hladině, avšak přístup do vody je zde obtížný či riskantní. V malebných, hůře přístupných zátokách lze jednoduše pomocí plovoucích pontonů vybudovat praktický přístup k moři, kotviště pro loďky či menší přístav. Obrovskou výhodou je to, že se plovoucí pontony na rozdíl od pevných přístavů a kotvišť obejdou bez jakýchkoli stavebních zásahů, ráz přírody zůstane zachován a nenarušen. Vyhnete se dlouhému zdění a betonování, vyřizování stavebních povolení a čekání na úřadech. Když si zvolíte plovoucí ponton místo klasického mola, šetříte čas, peníze i přírodu.


Plovoucí mola pro bazény, aquaparky, koupaliště, přírodní vodní nádrže

    V oblastech s množstvím přírodních jezer a rybníků, např. v Jižních Čechách lze plovoucí mola přirozeně zabudovat do krajiny, aniž by docházelo k narušení ekosystémů a přírodní rovnováhy. V chráněných krajinných oblastech, jež jsou přístupné veřejnosti, mola Crodock mohou posloužit jako plovoucí mosty a lávky šetrné k přírodě. Z plovoucích mol lze zbudovat také plovoucí cyklostezku v případě, že cyklotrasa vede přes potok či řeku. Stavba takového mostu či lávky je finančně nenákladná, neuvěřitelně rychlá a šetrná k přírodě.
    Nabízíme vám ten nejlepší dárek pro rybáře. Připravili jsme pro vás nádherné dárkové balení těch nejúčinnějších nástrah! Tento dárek je výborný v tom, že je velice praktický a potěší každého rybáře! Dárkové balení obsahuje tyto luxusní nástrahy: řepkáč, měkčené peletky, extra extrudy měkčené – tvar půlměsíc, extra extrudy obalované – tvar kulička a rohlíkové boilies – mikro. Tato kombinace nástrah je tím nejlepším dárkem pro vašeho blízkého rybáře!
    Plovoucí mola jsou přímo stvořena pro hotely v blízkosti pláže. Plovoucí mola jsou oblíbená u Středozemního moře a také u Jaderského moře v Chorvatsku. Chorvatsko je po celé Evropě známo svými krásnými plážemi s průzračně čistou vodou. Většina pláží je kamenitá, bez přítomnosti drobného písku. Pobřeží není zakaleno a turisté při šnorchlování a potápění jsou nadšeni dobrou viditelností pod vodní hladinou.


Plovoucí mola (pontony) Crodock

    Plovoucí boilies patří k tajným zbraním zkušených kaprařů. Mezi jedinečnou vlastnost plovoucího boilies patří to, že nástraha po vhození do vodního prostředí plave. Této vlastnosti lze efektivně využít při lovu kapitálních kaprů.
    Plovoucí boilies, které se někdy označuje i jako pop up, patří k výborným nástrahám. Rybář jej může použít samostatně, anebo i jako zatraktivňující doplněk nástrahy, kdy se k polovině klasického boilies přidá polovina pop up boilies, a vznikne tak vyvážené boilies. Plovoucí boilies je skutečně výbornou nástrahou při lovu kapitálních kaprů, která nabízí nespočet možností!
    Toto boilie bylo vyvinuté přímo na lov velkých sumců, i když se nám během testování podařilo ulovit nemalý počet krásných kaprů. Boilie obsahuje vysokou koncentraci živočišných bílkovin (rybích mouček...
    Jeden z nejlepších atraktorů, který obsahuje celou řadu výživných látek. Atraktivní složení této moučky zaručuje vysokou atraktivitu vašich nástrah! Moučku dodáváme v té nejvyšší kvalitě za naprosto bezkonkurenčně nejnižší cenu!


Plovoucí pontony, možnosti a místa využití na moři i na vodních plochách vnitrozemí

    Mola Crodock poslouží také při stavbách, opravách i běžné údržbě přehrad a umělých vodních nádrží. V rybnících a jezerech jsou plovoucí mola nejen pomůckou využitelnou při koupání a vodních sportech. Mola mohou pomoci ve vodárnách při čistění vod, rybářům při péči o rybník, při výlovu ryb apod.
    Plovoucí molo je úžasným a praktickým doplňkem do krytých i venkovních bazénů na koupalištích, plovárnách a v aquaparcích. Je natolik pevné a robustní, že odolává zátěži způsobené mechanickým tlakem či vandalismem.
    Praktické pouzdro na jemnou kaprařskou bižuterii od firmy KKARP. Do tohoto pouzdra lze uschovávat jak šňůrky nebo jehly, tak i ta nejjemnější bižuterie – zarážky, převleky atd. Pouzdro má praktickou síťovanou kapsu, a také celou řadu igelitových kapsiček. Jde opravdu o velmi praktické pouzdro, které je vyrobené z příjemného a pevného materiálu s přírodním zbarvením. Velkou výhodou tohoto pouzdra je, že je tvrdé, takže chrání obsah věcí uvnitř.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00