Jak na věc


pletení na rukách

Oblíbené příspěvky posledního týdne

    Pletení je extrémně jednoduché a zábavné. K vlastnoručně vyrobené šále nepotřebujete jehlice, stav ani jiné pomůcky. Bohatě si vystačíte s vlastními pažemi. Podívejte si na video návod, vyberte si přízi a začněte ještě dnes! Příze na pletení na rukách se vyrábí ve všech možných barvách, zvolte takovou, která se líbí právě Vám. Příze na pletení v rukách jsou silnější než klasická vlna, jednoduše se s nimi pracuje a vytvoříte z nich krásné, nadýchané a hlavně hřejivé šály, do kterých se zachumláte během studených podzimních a zimních dnů.
    Dámy, také se Vám stalo, že jste v žádném obchodě nesehnaly šálu, která by byla přesně podle vašich představ? Nelíbily se Vám barvy, materiál, tvar, nesehnaly jste takovou, která by Vám ladila s kabátem, nebo prostě byly moc drahé? To už je všechno historie. Hitem letošního podzimu jsou šály pletené na rukách. Během několika málo minut si totiž za pár korun jednoduše upletete originální šálu, která Vás zahřeje nejen na krku, ale také na duši. Protože přesně takovou radost budete mít z šály, kterou upletete samy.
    Ruční práce už dávnou nejsou výsadou babiček, zatímco se letošní léto neslo ve znamení náramků z barevných gumiček, podzimní sychravo přináší hřejivé “DIY“ šály pletené na rukách. Pletení v rukách je fenomén, který rychle pohltil celou planetu. Pořádně se rozhlédněte a zjistíte, že pletou všichni, od těch úplně nejmladších až po nejstarší. Pletení na rukách se rychle rozšířilo do zemí celého světa a není divu – výsledky jsou úžasné, originální a nápadité.


Leave a comment about this video

    With over 30 years in knitting and crochet design, DROPS Design offers one of the most extensive collections of free patterns on the internet - translated to 17 languages. As of today we count 236 catalogues and 8639 patterns - 8631 of which are translated into English (UK/cm).
    We are a worldwide company and our videos are watched by people around the world, speaking different languages, many of whom do not understand English.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00