Jak na věc


ples gymnázium postupická

Ball of 2nd Faculty of Medicine – Saturday, 09/03/2019, National House of Vinohrady

    Na každý řádný ples je nutno pečlivě vybrat kvalitní živou hudbu. Naše hudební skupina má více jak dvacetileté zkušenosti v oboru, kdy jsme zahráli na spoustě akcích tohoto typu. Naší specializací jsou - maturitní ples, reprezentační ples, sportovní ples, gala večer a spousta dalších.
    Zašlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím Formuláře v levém sloupci pod záložkami MENU nebo nebo nás kontaktujte jakoukoli jinou formou kontaktu.
    Pokud navšívíte ples s naší živou hudbou, zcela jistě nebudete litovat a budete se těšit na každý další.
    3. KVARTETVarianta na velké akce.Obsazení - čtyři hudebníci, z toho 1-2 zpěvačky. Nástrojové obsazení - klávesy, kytara, basová kytara, saxofon, foukací harmonika.
    2. DUOúsporná varianta hudby na ples. Vhodné pro malé plesy.Obsazení - jeden hudebník a jedna zpěvačka, případně zpěvák. Nástrojové obsazení - klávesy, kytara, případně saxofon.
    Naše obvyklé složení kapely na ples je trio. Může to být ale i duo, v případě potřeba lze rozšířit na kvartet či kvintet, dle požadavku pořadatele. V našem velmi širokém repertoáru naleznete spoustu tanečních melodií všech známých druhů společenských tanců - polka, valčík, waltz, tango, foxtrot, slowfox, cha cha, jive, rhumba, mambo, salsa, samba, rock´n´roll, twist a další.


Hudební skupina plná překvapení

     Tyto společenské tance naše kapela na ples mixuje dle aktuální situace s popovými a rockovými skladbami tak, jak je třeba k tomu, aby atmosféra v sále byla skvělá a všichni se dobře bavili. Samozřejmostí je, že naše hudební skupina hraje na přání, takže si kdokoli z návštěvníků může kdykoli během produkce přát svou oblíbenou píseň a my mu ji rádi zahrajeme.
    Naše kapela na ples je plná překvapení, která pro Vás máme připravená. Vtáhneme Vás do víru tance a zábavy s živou hudbou, doprovázené mluveným slovem, připravíme překvapení v podobě imitace známých českých nebo světových hudebníků nebo zpěváků či herců. Můžete se těšit na estrádní show, která Vás osloví.
    We would like to invite you to the annual ball of the 2nd Faculty of Medicine! It will be held at Národní dům at Vinohrady on 9th March 2019 from 19:30.
    Pro potřeby předtančení nebo jiného kulturního programu Vám poskytneme naši kvalitní aparaturu a též zajistíme reprodukci hudby z CD nebo flash disku. Po domluvě zajistíme též moderování buď vlastními silami nebo doporučíme zkušené profesionály v oboru.
    4. KVINTETNejvětší těleso. Varianta pro největší plesy. Obsazení - pět hudebníků, z toho 2 zpěvačky. Nástrojové obsazení - klávesy, elektrická kytara, akustická kytara, basová kytara, saxofon, klarinet, foukací harmonika.


Varianty naší hudební skupiny pro živou hudbu na ples:

    Čeká Vás vyhlášení ankety Učitel roku, taneční skupina Prdlý kosti, opět se můžete těšit na bohatou tombolu. K tanci i poslechu zahraje kapela Lucky Band a další, společenský sál rozezní zpěv a klavír v podání našich talentovaných studentů a nebude chybět ani DJ s nejnovějšími písněmi ale i nejlepšími hity let minulých. 
    You can look forward to the results of the TEACHER OF THE YEAR survey, a dance performance by PRDLÝ KOSTI and you might even win great prizes in the RAFFLE! Entertainment will be provided by the Lucky Band orchestra and more. There will be piano performances by our students as well throughout the evening and DJ with his newest hits will be closing the night! 
    1. TRIONejčastější varianta kapely na ples vhodná pro střední i velký ples.Obsazení - tři hudebníci, z toho 1-2 zpěvačky. Nástrojové obsazení - klávesy, kytara, saxofon, foukací harmonika. Tuto variantu doporučujeme.


Ples 2. LF UK – sobota 9. března 2019 v Národním domě na Vinohradech

    Reprezentační ples Ministerstva zemědělství, Grand hotel Bohemia Praha Maturitní ples Obchodní akademie PelhřimovReprezentační ples města, Jablonec nad Nisou Maturitní ples gymnázia, Jindřišská věž PrahaSpolečenský ples lékařů FN HK, ALDIS Hradec Králové Reprezentační ples hotelu SVORNOST*** , Dolní Počernice Reprez. ples Pohybového centra STEPÍK Jany Michelové – K-klub Nové Město nad Metují Maturitní ples gymnázia Jaroměř, Hotel Beránek Náchod Reprezetnační ples města Hradec Králové, ALDIS Hradec KrálovéSportovní ples, Solnice Reprezentační ples ASSA ABLOY, Pelclovo divadlo Rychnov nad Kněžnou Reprezentační ples města, Rychnov nad Kněžnou Maturitní ples SOŠ a SOU Hradec Králové, ALDIS Hradec Králové Reprezentační ples ZŠ Podharť , Dvůr Králové nad Labem Reprezentační ples T-mobile Czech Republic, a.s.., palác Žofín, Praha Maturitní ples, hotel AVANTI Brno Reprezentační ples, Moravská Třebová Reprezentační ples města, Jihlava Šibřinky, Jasenná u JaroměřeMaturitní ples gymnázia, L

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00