Jak na věc


platová třída asistenta pedagoga

Platová tabulka 2014: Příručka pro personální a platovou agendu

    Pokud máte jakýkoliv dotaz, či pochybnost, napište nám do komentářů pod článkem. Vše společně vyřešíme. Komentáře podléhají našemu schválení, protože se neděste, že se hned nezobrazí. Chceme tak eliminovat komentáře, kdy čtenáři používají sprostá slova, či si nadávají. Všechny ostatní komtáře jsou zveřejněny.
    Třetí tabulka je pro zaměstnance, který je zdravotnickým pracovníkem poskytujícím zdravotní služby v zařízení sociálních služeb, ve zdravotnickém zařízení Ministerstva obrany, které není příspěvkovou organizací, v centru letecké záchranné služby Armády České republiky, ve Zdravotnickém zařízení Ministerstva vnitra České republiky a ve Vězeňské službě České republiky,
    3. platová třída : Běžné školnické práce, například obsluha vytápění a jednodušší údržba školy nebo školského objektu a jejich zařízení, otevírání a zavírání objektu, obsluha hlavních energetických uzávěrů, výměna žárovek a pojistek, dozor nad správným používáním společných zařízení objektu.
    Od 1.1.2015 má dojít ke zvýšení platů státních zaměstnanců. Víte jak se Vás tato změna dotkne? Pomůžete si? To vše v našem článku Platové tabulky od 1.1.2015 – zvýšení platů státních zaměstnanců.


Platové tabulky státních zaměstnaců od 1.1.2015 – zvýšení platů státních zaměstnanců

    5. platová třída : Školnické specializované práce při opravách a údržbě školy nebo školského objektu, jejich zařízení a technického vybavení, například opravy elektrické instalace, opravy a výměna zámků, opravy kovových částí nábytku a zařízení, opravy zavírání oken a dveří, opravy školních lavic a nábytku, opravy vodoinstalací a zařizovacích předmětů, opravy obkladů a dlažeb.
    Dobrý den. jsem vychovatelka na Základní škole a mám praxi nad 27 let. vystudovala jsem Pedagogiku volného času a ukončila studium Bakalářskou zkouškou. Jsem tedy Bc. Přesto jsem zařazena pouze do 9 platové třídy. Je to správně?
    4. platová třída : Školnické práce včetně drobných řemeslných prací při opravách a údržbě školy nebo školského objektu, jejich zařízení a technického vybavení, například údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické, zámečnické a lakýrnické práce.
    K tomu, aby jste zjistili Váš budoucí plat je třeba věnovat chvíli času našemu vysvětlení. Základem je název Vaší pozice a její platová třída. To je naprosto klíčové a je to hlavní faktor. Následně je třeba určité vzdělání pro získání této platové třídy. Můžete tedy vykonávat pozici, které je v 6. platové trídě a být vystodovaný vysokoškolák, ale to Vám nepomůže, stále patří Vaše pozice do 6. platové třídy.


Obavy z „elektrosmogu“ v domácnosti nejsou na místě, určitá opatrnost však ano

    V případě, že Vás tato pozice zaujala, nám zašlete pouze Váš životopis, pošleme Vám podrobné instrukce jak se zúčastnit výběrového řízení a kam poslat materiály.
    6. tabulka pro zaměstnance, který je lékařem nebo zubním lékařem poskytujícím zdravotní služby u poskytovatele zdravotních služeb lůžkové péče nebo u poskytovatele zdravotnické záchranné služby

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00