Jak na věc


plastika brno

Plastická operace očních viček – blefaroplastika

    do tohoto roku jsme připravili několik novinek mezi které bude patřit i "botox-day" . Den, ve kterém bude sleva 20% na aplikaci botoxu a to kamkoliv si budete přát. Takže do podpaží to bude stát jen 6400Kč a celý obličej je možno ošetřit s maximální dávkou jednotek za 6600Kč. To už stojí za zvážení......a je hned příští týden v pátek 12.1.2018.
    Kolektiv kliniky Effect přeje všem svým klientům a klientkám překrásné prožití svátků vánočních, spoustu pohody u vánočního stromečku a klidný průběh novoročních oslav.
    Bezpečnost pacientů je na prvním místěBezpečnost pacientů a kvalita výrobků jsou nejvyšší prioritou společnosti Allergan. Snažíme se přísně dodržovat všechny regulační požadavky, nejpřísnější vědecké důkazy a nejvyšší průmyslové standardy pro naše výrobky.
    v souvislosti s aktuální situací a vyjádřením firmy Allergan, o pozastavení prodeje a dočasném stažení texturovaných implantátů Natrelle z EVROPSKÝCH trhu, bychom vás rádi informovali, že není třeba podléhat panice.
    Pro získání slevy v případě ošetření výplňovými materiály a botoxem je nutná rezervace termínu na recepci kliniky Effect a to nejpozději do konce příštího týdne (tzn.do 4.1.2019). Zákrok je pak možno podstoupit kdykoliv v měsíci lednu 2019.


Přijďte na nezávaznou konzultaci

    CE značka pro hladké implantáty společnosti Allergan byla obnovena. Hladké implantáty Natrelle Inspira tedy nejsou tímto krokem ovlivněny a budou nadále k dispozici.
    Implantáty nebyly staženy z trhu z toho důvodu, že by byly nekvalitní či jinak závadné. Firma Allergan nestihla včas zajistit prodloužení evropské certifikace kvality CE (ve lhůtě do konce prosince 2018). Z tohoto důvodu bylo firmě doporučeno dočasně texturované prsní implantáty a tkáňové expandéry stáhnout z trhu a pozastavit jejich prodej. Jakmile firma Allergan opět dosáhne prodloužení certifikátu, pak prodej znovu obnoví. Mělo by se pravděpodobně jednat o období několika měsíců.
    Allergan stojí za bezpečností prsních implantátůSpolečnost Allergan stojí za příznivým bezpečnostním profilem svých prsních implantátů. Žádost ANSM a tato následná akce nejsou založeny na žádných nových vědeckých poznatcích. Navíc ANSM nezjistila žádné bezprostřední riziko pro zdraví žen, které mají prsní implantáty s texturovaným povrchem.


Plastika viček – blefaroplastika

    Je velmi důležité zdůraznit, že bezpečnostní profil texturovaných prsních implantátů společnosti Allergan je dobře znám a v žádném případě se v tuto chvíli nedoporučuje jejich chirurgické odstranění pouze na základě tohoto oznámení.
    V současné době neexistuje žádný vědecký podklad nebo studie, která by tvrdila, že texturované implantáty značky Natrelle jsou závadné. Pokud by taková studie existovala, pak by tyto implantáty musely být staženy i z jiných trhů než evropských. Jedná se skutečně o pouze administrativní záležitost.
    "Jsme nuceni vás jménem společnosti Allergan upozornit na situaci, týkající se dostupnosti námi distribuovaných texturovaných prsních implantátů v České republice i v ostatních zemích EU.
    Společnost Allergan bere tuto situaci velmi vážně a je odhodlána poskytnout všem zúčastněným stranám včasnou aktualizaci informací, týkajících se této problematiky, ihned jakmile budou k dispozici.


Zvětšení prsou vlastním tukem (vpravo)

    Pokud už ani tumescentní liposukce břicha není vhodným řešením Vašeho „většího“ bříška, pak je čas na abdominoplastiku, která dokáže převislou část břicha odstranit. Tato plastika břicha je velkou operací a při korekci většího břicha přináší i větší procento komplikací. Přesto je to jediné řešení, jak převislé břicho odstranit. Tak se dá znovu nabýt ztracená sebedůvěra a nabrat energie do dalšího dietního plánu. Abdominoplastiky se dělí do několika typů, do miniabdominoplastiky, která nemění polohu pupku a jen koriguje převis břicha, až po abdominoplastiku s liposukcí, která jednak přesazuje pupík do nové polohy a zároveň umožňuje modelování těla, např. boků liposukcí. Tato plastická operace je ale nejvíce náchylná ke vzniku komplikací, a proto se doporučuje jen u dobře indikovaných pacientů. Jakákoliv abdominoplastika bývá prvním krokem k získání krásnější postavy bez faldíků. Miniabdominoplastika stojí od 19 900 Kč.
    Stažení prsních implantátů z truhuS okamžitou platností společnost Allergan pozastavuje prodej svých texturovaných prsních implantátů a tkáňových expandérů a stahuje jejich zásoby z trhu. Toto rozhodnutí je následkem požadavku na stažení těchto výrobků ze strany francouzského regulačního orgánu Agence Nationale de Sécurité du Médicament (ANSM). Pozastavení prodeje vyplývá z uplynutí platnosti značky CE pro tyto výrobky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00