Jak na věc


pivovar plzeň černice ubytování

Letní kino ŽENY V BĚHU (u MěÚ)

    Rádi bychom Vám představili vše, co náš areál v plzeňské čtvrti Černice nabízí, hotelem počínaje, přes restauraci, kongresové centrum, bowling a vlastní pivovar až po první plzeňské pivní lázně, které jsme do portfolia našich služeb přidali v roce 2012. . Purkmistr jako osoba byl nejváženějším členem městské rady, prvním radním ve městě, tím nejlepším, koho měšťané zvolili ze svého středu. Jsme přesvědčeni, že jsme označení PURKMISTR pro naše pivo, naši restauraci a náš hotel nezvolili neoprávněně.
    Hotel Pivovar Purkmistr je součástí nově vybudovaného komplexu Pivovarský dvůr Plzeň, který se nachází v klidném prostředí památkové rezervace „Selské návsi“, v předměstské čtvrti Plzeň – Černice.
    Manětínsko, to je bohem zapomenutý kraj. Krajina panenská, avšak obhospodařovaná generacemi našich předků. Krajina, jejíž atributy by mohly být ticho, klid, čistota, ztracenost.
    Jedno z nejstudenějších míst u nás není zdaleka tak nehostinné, jako je jeho pověst. Výlet centrální Šumavou začneme na Horské Kvildě, přes Březník dorazíme k pramenu naší nejdelší řeky a pak se podíváme do míst, kde se natáčel film Král Šumavy.
    Pro širší veřejnost jsou prohlídky organizovány zatím pouze každou středu od 16.00 hod. Pro skupiny pořádající v Purkmistru firemní akce je možné dohodnout prohlídku individuálně.


Hotel a Švejk restaurant U Zeleného stromu

    HOTEL PURKMISTR Plzeň nabízí při pobytu následující služby: internet, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, bezbariérový přístup, cateringové služby, hotelový transport, informační služba, internetový koutek, klimatizace, konferenční nebo společenská místnost pro 90 osob, obchodní centrum 1000 m od hotelu, pokojová služba, možnost vyprání prádla za poplatek 120 Kč, přednáškový sál, recepce 24 hodin, sekretářské služby za poplatek 100 Kč, směnárna v hotelu, taxi, výtah, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol.
    Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů. Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double).
    Cestou z Plzně na Domažlice, na březích Radbuzy se rozkládá nevelké, ale i přes svou ,,velikost“ celkem zajímavé městečko. Tou nejnápadnější památkou je asi místní hrad či zámek, ale tím to tady rozhodně nekončí. Naopak tady naše dnešní Cyklotoulky teprve začínají.
    Pokud vyslovíme Severní Plzeňsko, pak mnohé pouze napadne, že to bude oblast někde na severu od Plzně. Pravda, není to turisticky příliš známá oblast, najdete zde však mnoho skvostů s krásnou a různorodou krajinou. Místa jako např.
    Cyklosezóna klepe na dveře a v nižších polohách už si nikdo zimu ani moc nepamatuje. Ovšem Ti, co milují sníh a bílé stopy, moc dobře vědí, že v naší republice je pořád ještě několik míst, kde se lze běžeckému lyžování oddávat do sytosti.


Komentáře & Hodnocení - Anna Syrová - Privat Anna

    Komplex objektů zahrnuje kromě hotelu pivnici s pivovarem, restaurant, konferenční sál, vinárnu a bar s bowlingem a nachází se v prostorách původního selského dvora.
    Plzeň. Když vyslovíme tento název, napadne nás automaticky nějaký přídomek. Ten nejčastější je pravděpodobně „město piva“, ale také například „město čtyř řek“ není úplně neznámý. My se osmělíme a střelíme: „ Plzeň, město, kde je kolo doma“.
    Součástí komplexu Pivovarského dvora Plzeň jsou podzemní garáže s kapacitou 21 míst; další vyhrazená parkovací místa jsou k dispozici přímo v pivovarském areálu. Garáže jsou hlídány záznamovým kamerovým systémem.
    Kašperské Hory (něm. Bergreichenstein) leží v okrese Klatovy, částečně zasahují do CHKO Šumava a částečně do přírodních rezervací Nebe a Amálino údolí. Navzdory faktu, že zde žije zhruba 1500 obyvatel, nabízí město až nečekaně mnoho atrakcí.
    Prohlídka trvá cca 30 min. a návštěvníci se seznámí s historií původního selského dvora, výstavbou Pivovarského dvora v Plzni – Černicích, původem ochranné známky PURKMISTR a s principem vaření piva.


Výstava - Sedlčany město výročí

    Dnešní Cyklotoulky nás zavedou do míst, které jsou v letošním roce obzvláště vyhledávané, protože jsou po mnoha letech opět volně přístupné a tudíž nové, neprobádané, tajemné a turistikou zatím nepříliš dotčené. Podíváme se na západní okraj nově otevřené CHKO Brdy.
    Stylově zařízené pokoje First Class jsou vybaveny: samostatnými koupelnami s WC, vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, kvalitní kosmetikou, LCD televizory s 15 programy; další 3 programy jsou napojeny na hotelový kamerový systém (sledujete svůj zaparkovaný vůz), telefony s přímou volbou, rozhlasovými přijímači, bezpečnostními sejfy, minibary, klimatizací s termoregulací přímo na pokoji, pevným nebo WIFI připojením s časově a datově neomezeným přístupem na internet, pokoje zabezpečenými kartovými zámky ABLOY.
    Asi nejkrásnější přehrada západních Čech nenabízí jen koupání a opalování. Projížďka v jejím okolí může být možná mnohem zajímavější. Náš výlet začneme třicet kilometrů západně od Plzně, kde stojí už od 12. století hornické město Stříbro.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00