Jak na věc


pivovar hanušovice akce

Kaple Obětování Panny Marie Hanušovice

    „Projekt Rozšíření portálu turistické oblasti Králický Sněžník – Snieznik, I.etapa je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis“
    Lze koupit na místě v den konání akce nebo v předprodeji od 20.8. ve Vzorkové prodejně Pivovaru HOLBA v Hanušovicích Vzorková prodejna: Školní 252, Hanušovice GPS: 50°4'22.919"N, 16°55'48.818"E Pondělí - Pátek: 9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:30 Sobota a Neděle: 9:00 - 13:00
    Dopravu zvolte dle své libosti, těšíme se na vás v areálu pivovaru HOLBA! Konečná stanice: Pivovar HOLBA, Pivovarská 261, HanušoviceGPS: 50.0699189N, 16.9277194E
    Název pivovaru Holba vznikl z pojmenování nádoby, do které se dříve pivo čepovalo. Právě po ní se jmenovala i starší obec, která se však spojila s Hanušovicemi a dnes tvoří jejich část.
    Velká chalupa v podhorské obci Vojtíškov. Výjimečná je vnitřním bazénem, vířivkou a saunou. K pohodě patří i venkovní posezení s grilem. Vhodné pro rodinnou, aktivní dovolenou.
    Oslavy Ryzího piva z hor se staly v Jeseníkách tradicí. Také letošní 16. ročník promění 6. září a 7. září nádvoří pivovaru Holba ve společenskou arénu,prosycenou výborným pivem, hudbou a skvělou zábavou.


Hostinec U Procházků Rejchartice

    Nabízíme stylové ubytování v objektu bývalé fary v krásném prostředí v horních Hanušovicích. Interiér fary sice prošel částečnou rekonstrukcí, nicméně si zachoval původního ducha staré fary, jejíž vznik se datuje do roku 1719.
    Mohutná zřícenina je nejlépe přístupná z osady Lužná, ale dostat se k ní dá i z Hanušovic. Dochované bašty, brány a část věže překvapují i po staletích svou velikostí.
    Sjezdovka v Hanušovicích je určena začátečníkům a všem, kteří mají rádi pohodové, klidné lyžování. Lyžuje se i večer, několik restaurací je vzdáleno jen několik set metrů.
    Knihovna půjčuje knihy a časopisy. Dále se zde pořádají besedy a je tu možnost připojit se na Internet. K dispozici tiskárna.
    Exkurze v jednom z deseti největších pivovarů Česka je zajímavým pohledem na kombinaci tradiční kvality, původních receptur a moderní počítačové techniky. Ochutnejte český „národní mok“!
    Chata v malebném prostředí osady Vysoká vhodná pro menší skupinu, rodiny. Vlastní vaření, kousek do chaty lyžařský vlek a turistické trasy. Půjčí vám i běžky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00