Jak na věc


pivnice u stopku, brno

Jihlava, Masarykovo máněstí 95/3

    V dobách první republiky se u piva stálo. Na tuto tradici nyní navazují výčepy Na stojáka Jakubák a Pekanda. Co oba spojuje, čím se vzájemně liší nebo jak se zde starají o pivo, prozradil manažer obou pivnic Marek Sigmund.
    Mimo hlavní prostory pivnice je Vám k dispozici samostatný  salónek s kapacitou cca 20 míst, zařízený rovněž v jednotném stylu. Za příhodného počasí můžete využít i venkovní zahrádku pro více jak 40 osob, kde Vám navíc nabídneme grilované speciality připravované pod širým nebem.
    Poláček-Šimek s.r.o., Stříbrná 79, Český Krumlov, 381 01, IČO: 25174746, DIČ: CZ25174746, zapsáno u Krajs. soudu v Č.Budějovicích, oddíl C, vložka 7815
    Richard Frídl v gastronomii působí přes 20 let. Prostory kostela na Botanické ho učarovaly natolik, že zde loni v říjnu otevřel pivnici a restauraci Sborovna. Zdejší kuchař přitom podle něj vaří tak, že z toho spadnete na zem.
    Skvěle ošetřené pivo, točený cider a k tomu domácí chuťovky i spousta možností zábavy. To je Pivnice u Ričího na ulici Jana Uhra. Blíže nám ji představil majitel Richard Lang.


Restaurace Brno, Zábava v Brně, Kultura v Brně, Masáže Brno, Butiky v Brně, Sport v Brně

    © 2019 Malostranská beseda, a. s.Malostranské náměstí 21, 110 00 Praha 1info@malostranska-beseda.cz
    Pivnice Pegas se v projektu Gourmet Brno 2016 dostala mezi nejlepší brněnské pivnice. Vyzpovídali jsme tedy hlavního sládka zdejšího pivovaru Jana Rádka, abychom zjistili, kde bere ve vaření piva inspiraci.
    Teplé počasí na obzoru… jak bojovat proti vedru v kanceláři? Ohrnout dlouhé rukávy košile, zvolit košili s krátkým rukávem? Obléci polotričko, polokošili?
    Kde jinde si vychutnat kvalitně ošetřené pivo Budvar, než v místech k tomu speciálně určených. Přesně takovým místem je Pivnice Budvarka Hodonín, stylově zařízená dle jednotného konceptu originálních pivnic Budějovického Budvaru. Její dominantou je výčep z masivního dubu, mosazi a mědi, kolem kterého najdete 60 míst k příjemnému posezení. Čtyři druhy točených piv, stejně jako mnoho dalších alko i nealko nápojů a skvělá jídla, z nichž některá jsou připravována přímo k pivu, můžete vychutnávat v prostředí, které na Vás dýchne atmosférou připomínající dávné časy.


Pivnice Sever “Papučárna” (Dvorská 88, Blansko)

    Unikátní počin rekonstrukce prvorepublikového prostoru pivnice přímo v prostorách penzionu nabízí našim hostům možnost nevšedního odpočinku přímo na penzionu. Dle dochovaných dobových materiálů byl obnoven původní lesk typické českokrumlovské "knajpy". 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00