Jak na věc


pivnice pegas jiráskova brno

I. ORIGINÁLNÍ PÁRTY STŮL S VLASTNÍM VÝČEPEM / 2001 /

    Pro větší a uzavřenou společnost Vám nabízíme využití našeho salonku podle Vašeho přání, chuti a fantazie. Prostor je přizpůsoben zejména pro svatby, promoce, večírky, společenská a firemní setkání, předváděcí akce.
    Vítejte v naší restauraci ,,Pivnice Štupartská" s vynikající kuchyní plnou specialit i klasických jídel, které zapijete jedinečným pivem Gambrinus - nefiltrovaný nepasterizovaný ležák.
    "NA KOPEČEK" se chodí nepřetržitě na pivo již více než 270 let! Původně panský hostinec byl založen roku 1747, v době vlády české a uherské královny Marie Terezie.Ještě v roce 1974 se zde točilo místní rájecké pivo ze SALMOVA ZÁMECKÉHO PIVOVARU, který patřilmezi nejstarší pivovary České republiky ( tradice pivovarnictví již od roku 1225 ). Po jeho zániku přešli ráječtípivovarníci do sousedního pivovaru v Černé Hoře. Od té doby jsou piva z černohorského pivovaru nedílnousoučástí naší pivnice. Pivnice "NA KOPEČKU" je určena nejen vyznavačům dobrého piva, ale i všem labužníkům,kteří si chtějí vychutnat dobré a tradiční jídlo v klasické atmosféře naší rájecké pivnice.


* ČERSTVĚ PEČENÁ VEPŘOVÁ KOLENA A ŽEBRA * REGIONÁLNÍ PIVA * PIVNÍ SPECIÁLY Z 8. PÍPY *

    Informace o alergenech v z našeho jídelního a nápojového lístku podle nařízení evropského parlamentu č. 2000/13 obdržíte v restauraci, popřípadě po telefonickém kontaktu u obsluhujícího personálu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00