Jak na věc


pikatec keramic navod

s detailním popisem všech služeb

    Nanokosmetika Pikatec je nejmodernější keramická ochrana laku, kol a skel Vašeho vozu. Nanočástice křemíku, zirkonu a titanu vytvoří na karoserii neviditelný štít, který ji pak dlouhodobě chrání před škrábanci, korozí, solí a slunečními paprsky. Navíc dokonalý lesk a minimální potřeba mytí, to je patentovaná technologie Pikatec.
    Pro používaní v interiérech vyvinuli vědci z technické univerzity v Liberci novou řadu kosmetiky. Ochranné politury byly navrženy s ohledem na vysokou zátěž materiálů ve vozidlech. Jsou zaměřeny především na větší tvrdost, otěruvzdornost (ochrana hran kožených sedadel proti ošoupání) a hydrofobitu (voděodpudivost) důležitou především u sedadel. Po ošetření jsou povrchy antibakteriální a velmi snadno se čistí. Ukázková videa naleznete v sekci PIKATEC HOME na našem webu.
    Pikatec Ceramic má pak základ v nejvyšší řadě Diamond, ale byl upraven tak, aby byl cenově dostupný pro každého. Úkolem pro Technickou univerzitu Liberec bylo vyvinout nejlepší možnou ochranu na trhu a přizpůsobit ji tak, aby byla cenově dostupná.
    Rezervujte termín aplikace nanokosmetiky pro Váš vůz. Nanočástice oxidů křemíku a zirkonu obsažené v politurách Pikatec jsou 6x tvrdší než chirurgická ocel. Lak Vašeho vozu tak bude maximálně chráněn proti všem vnějším vlivům.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00