Jak na věc


pište správně česky

Není lepší místo pro Vaše povídky

    Tato úžasná literární tradice, která tu díky Vám všem pořád je, slaví devátou sezónu a vstupuje do jubilejní desáté! MigiNack celý maraton odstartoval, štafetu převzal JPE a Homo Sapiens Tupiens a nyní Pavlis, který tuhle literární stovku běží už skoro dva roky, děkujeme! Kdo po něm převezme symbolické žezlo a rozletí se sprintem vstříc jubileu? Pavlis hledá svého nástupce, do nového roku s novým Drabble králem! No stačí, když to bude fajn správce. :- )
    Projekt Pište-povídky.cz je ojedinělým projektem sdružujícím široké spektrum amatérských literárních tvůrců, kteří však mnohdy oplývají nejen literárních talentem ale také zájmem o literární seberealizaci a touhou po úspěchu.
    V sobotu 7. 11. 2009 se začaly psát dějiny Dne Drabble. Pár minut před osmou desítky z vás usedli k počítačům, aby vložili své pracně vydumané a vypsané výtvory na 100 slov u příležitosti prvního Dne Drabble! Odbyla dvacátá a v kategorii Povídky - > Drabble začala vesele přiskakovat vaše velkolepá stodíla!
    Literárně-komunitní portál Pište-povídky.cz si klade za cíl vytvořit prostředí pro všechny, které psaní zkrátka baví, ale i pro ty, kteří mají v rámci své literární tvorby ty nejvyšší ambice.


Tématické dny 2018, Den Drabble 104

    Chybí inspirace, múza si vzala před svátky volno? Ale ne! V nabídce Tématických dnů jsou príma témata, tak proč nezkusit napsat nějakou skvělou story? Dnes je 30. listopadu, není náhodou tematický den? Kalendář praví Den bez peněz! To je před Vánoci symbolické téma, to se bude psát samo! Pořád nic? Tak snad počkejte na 11. prosince, Den nejlepších přátel bude stát za to.
    Portál Pište-povídky.cz je mladý, ambiciózní projekt, který vznikl v polovině roku 2007 a to na podporu amatérských literárních tvůrců. Cílem projektu Pište-povídky.cz je nejen poskytnout všem autorům – členům Pište-povídky.cz, reflexi vlastní literární tvorby například prostřednictvím hodnocení či komentářů, ale také nabídnout prostor pro prezentaci vlastní literární tvorby spolu s kontaktem. Tím se otevírá všem autorům možnost „být osloven“ subjektem se zájmem o konkrétní literární služby.


Zásady registrace a ochrany osobních údajů

    Fanoušci autora(218): Anh Matylda vousac RadovanL Stanley macek Patricie Gwendolina zdenasva JPE Loveless JariAgnes anela49 Levandule99 DrAcek Wincent Eternity zuzka1973 Marionetta J.Švejcárek cibule snot Phosphorka deryl Plysacek vzdalena marketag mil01 Liamca TisovyLuk Petan sepotvkorunachstromu edith Nisty CharlieWeasley Karolina11 sari Orin P.F.Zarken Malin Vadlamadla Lorna Ele1844na aralas Dasur Mahulenka haiku IwkS EroShinichi la.flor breta Michalda BublinkaAS Minerva tune ctvrtasudicka IvaZuzanka ajrin (D)racice jojojo ranopulenehorizontem Malvina sleepykitty HaBr DzamilaUbi feuerfestmary bbrambora bai555 Tadife Radnezna Barenka gabruska HNina Bellinka pismenkova Robert BlankaTauerova Katerine jihrd Vomackova MadeleineDi miroslavb loreta Ookami Xouki Gustik5 Maji7 Karen ronny Asima zluvka Jiand revirnik Distressed kukisek Enif Zipp King D ligy 100Wzarovka vitula Melina seli Klllara Pierina colito Vendy12 KrisTiana Hanka* Ellishca pritelkynepcp Erica ah Kulhej libuseandy Chris Li

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00