Jak na věc


permanentní popisovač na sklo

Popisovač Centropen 2634 /1 OHP S permanentní 0.3mm

    Metoda permanentního make-upu je druhem kosmetického tetovánía používá se na zvýraznění zejména obočí, kontur rtů a očních linek. Výsledný efekt je poměrně dlouhodobou záležitostí, kresba v pleti vydrží 3-5 let, pak se pigment, pak se, přirozeným procesem rohovatění kůže, postupně vytrácí. Poté má klientka možnost zákrok postoupit znovu.
    Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 28 dní. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po této době lze změnit barevný odstín, tvar nebo výraznost aplikace. Bolestivost je během zákroku minimalizována speciálními anestetiky.
    Permanentní make-up je v mnohých ohledech fyziologičtější než denní líčení určitých partií tváře. Tato okolnost je významná zejména z pohledu možných alergií na líčidla nebo odličovací prostředky.
    Vlastní procedura spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí přístroje s jemně vibrující jehlou. Barevný odstín pigmentů je individuálně míchán s ohledem na preference klientky, pořadovanou výraznost, stav pleti, věk.


Popisovač Centropen 2616 /1= 4616 F CD/DVD/BD 0,6mm

    Výraz mikropigmentace začal nahrazovat název permanentní make-up po soudním sporu, kdy klientka v Anglii zažalovala salon proto, že výraz permanent znamená trvalý, ale její permanentní líčení začalo po několika letech blednout. Ne zcela přesné slovo "permanent" bylo v souvislosti s dočasnou pigmentací pokožky nahrazeno "micropigmentation". V Čechách některé firmy tvrdí, že neprovádějí permanentní make-up, ale mikropigmentaci. Má zřejmě jít k jakémusi odlišení jimi poskytované služby permanentního make-upu od ostatních. Jedná se však o stejnou metodu.
    Permanentní popisovače - vysoce kvalitní permanentní popisovače edding k popisování, značení a označování téměř všech materiálů, včetně kovů, plastů, skla. Odolné vůči světlu a rychleschnoucí. Voděodolné a odolné proti oděru na téměř každém povrchu. Tuš bez zápachu a bez přísady toluenu a xylenu. Všechny modely lze doplňovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00