Jak na věc


penzion u honsu horska kvilda

Čím si vás ubytování v jižních Čechách získá?

    Stačí si stáhnout aplikaci do svého mobilního telefonu a nechat se vést za pomoci GPS navigace ke zvolenému cíli a poslouchat.
    Srdečně vás zveme do penzionu Fantazie, který je obklopený velkou zahradou, v blízkosti lesů plných hub, rybníků plných ryb a oblíbených cyklostezek.
    Všem hostům je k dispozici společenská místnost s barem, která slouží k podávání snídaně a večer k posezení u dobrého vína nebo kávičky. Určitě poslouží i k odpočinku po sportovních aktivitách. Fotogalerie okolí a zahrady penzionu >>
    Další službou pro vás je také zajištění dopravy z Třeboňského nádraží k nám do penzionu. Při odjezdu vás opět rádi odvezeme k vlaku či autobusu. Pokud budete potřebovat vyprat oblečení a prádlo, to vše také zajistíme přímo v penzionu. Pro zajištění těchto služeb se nás zeptejte předem, při rezervaci pobytu!
    Penzion je otevřený celoročně. I v zimních měsících u nás najdete teplé a útulné ubytování.
    Přijeďte do Třeboně strávit dovolenou, odreagujte se na kolech při projížďkách krásnou a čistou přírodou Třeboňska. Připravili jsme pro Vás tipy na cyklostezky v okolí penzionu >>


Tipy na výlety do okolí Třeboně

    Zaujalo vás nádherné okolí penzionu? Penzion je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené cyklistů, rybářů a milovníků krásné přírody a je výchozím místem pro výlety po Třeboňsko.
    Penzion nabízí čtyři dvoulůžkové a dva třílůžkové pokoje. Díky malé kapacitě našeho ubytování vám můžeme nabídnout klid a pohodu. Každé ráno připravujeme domácí snídaně, které jsou v ceně ubytování. S výhledem do zahrady si ji můžete vychutnat ve společenské místnosti, kde je možné také zakoupit chlazené i teplé nápoje a drobné občerstvení v průběhu dne.
    Penzion Třeboň Fantazie je ideálním místem pro menší firemní a skupinové akce, které nabízí vše na jednom místě - ubytování, stravování a trávení volného času. V okolí pak můžete provozovat nejrůznější sportovní aktivity.
    Ubytování v Třeboni najdete na klidném místě, v těsné blízkosti nádherné přírody jižních Čech. Penzion Třeboň Fantazii najdete pouhé 4 kilometry od centra města Třeboň, do kterého vede lesní cesta pro pěší i cyklisty. Okolí penzionu je zaslíbeno cyklistům, rybářům a milovníkům krásné přírody.


Proč si zvolit pro nezapomenutelnou dovolenou v jižních Čechách Penzion Fantazie?

    Krásné počasí vás jistě vybídne k příjemnému posezení na kryté terase, nebo na zahradě pod pergolou s možností večerního grilování.
    Region Třeboňsko je zaslíbený cyklistům, rybářům a milovníkům krásné přírody po celý rok. Bohatý kulturní život měst můžete snadno vyměnit za klid venkovského života.
    U nás můžet strávit svou dovolenou po celý rok. V každém ročním období okolí penzionu nabízí různé aktivity. Rezervujte si svůj víkend či týden právě nyní, vyberte si z nabídky VOLNÝCH TERMÍNŮ.
    K nim je určeno okolí penzionu i malé fitko přímo v penzionu. Potěší vás rovněž infrasauna. Parkování je zajiště přímo u penzionu, úschova kol ve velké garáži s možností menšího servisu a čištění kol od bláta.
    Ubytování Třeboň Fantazie je ideálním výchozím bodem pro milovníky cykloturistiky. Máme připravenou úschovnu kol se základním nářadím k jejich opravě, zapůjčíme cyklomapy a další materiály.
    Hosté našeho ubytování Třeboň Fantazie vyráží na výlety např. na Hlubokou, do Českého Krumlova, Jindřichova Hradce, Českých Budějovic nebo do blízkého Rakouska.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00