Jak na věc


penzion tatranka kopřivnice

Virtuální prohlídka penzionu Austria

    Ať už přijíždíte na obchodní jednání, dovolenou, víkend nebo za zábavou, díky výhodné poloze našeho penzionu v centru města budete mít celé Pardubice jako na dlani.
    Ubytovat se v penzionu Austria v Pardubicích na víkend se opravdu vyplatí! Na ubytování ve dvojlůžkových pokojích v našem penzionu nabízíme o víkendech speciální snížené ceny:
    Penzion Austria se nachází přímo v centru města Pardubice. Pro Váš pobyt v Pardubicích je v penzionu Austria nabízíme moderní a kvalitní ubytování v 7 pokojích, 3 mezonetových apartmánech a v jednom běžném apartmánu. Kapacita ubytování čítá cca 25 osob. Vaše snídaně, jsou podávány ve stylovém salonku penzionu Austria.
    K ubytování je k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny veškerým komfortem od vlastní koupelny s volbou vany nebo sprchového koutu, televizí i se satelitním připojením a internetem. Nejen pro rodiny s dětmi máme 4 nadstandardně vybavené apartmány, vhodné zejména pro dlouhodobější ubytování.


Jak na virtuální prohlídku penzionem Austria?

    Procházet se virtuálně naším penzionem je jednoduché! Stačí jen kliknout na obrázek níže a pomocí šipek a tažením myši se pohybovat po místnosti, pro přechod dále dvojitě poklepejte myší, když uvidíte bílou elipsu.
    Hledáte ubytování pro Pardubice a okolí? Pak jsme velice rádi, že jste navštívili stránky penzionu Austria v Pardubicích. Pevně věříme, že na těchto stránkách najdete veškeré informace o našem penzionu, a že budeme splňovat Vaše požadavky a přání na ubytování.
    Ačkoliv jsou Pardubice proslulé zejména svými zdobenými perníky a dostihy, naleznete zde širokou nabídku kulturních akcí, sportovních příležitostí a aktivit pro volný čas. 
    Penzion Austria Pardubice podává snídaně formou bufetu, ze kterého si vybere každý. Pokud máte speciální dietu nebo nesnídáte, máte možnost si rezervovat ubytování bez snídaně.
    Chcete se podívat, jak to u nás v penzionu Austria Pardubice vypadá? Abyste nekupovali zajíce v pytli, přichystali jsme pro Vás virtuální prohlídku. Můžete si tak z pohodlí svého domova prohlédnout, jak vypadá ubytování v našem penzionu.


Ubytování v penzionu bez snídaně

    V prostorách našeho penzionu podáváme snídaně formou bufetu. Mexická restaurace La Cabaňa v přízemí penzionu je zárukou, že si u nás pochutnáte i na obědě a večeři. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00