Jak na věc


penzion pod draci skalou karlstejn jidelni listek

Ubytování v penzionu bez snídaně

    Penzion Austria se nachází přímo v centru města Pardubice. Pro Váš pobyt v Pardubicích je v penzionu Austria nabízíme moderní a kvalitní ubytování v 7 pokojích, 3 mezonetových apartmánech a v jednom běžném apartmánu. Kapacita ubytování čítá cca 25 osob. Vaše snídaně, jsou podávány ve stylovém salonku penzionu Austria.
    K ubytování je k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny veškerým komfortem od vlastní koupelny s volbou vany nebo sprchového koutu, televizí i se satelitním připojením a internetem. Nejen pro rodiny s dětmi máme 4 nadstandardně vybavené apartmány, vhodné zejména pro dlouhodobější ubytování.
    Ať už přijíždíte na obchodní jednání, dovolenou, víkend nebo za zábavou, díky výhodné poloze našeho penzionu v centru města budete mít celé Pardubice jako na dlani.
    Chcete se podívat, jak to u nás v penzionu Austria Pardubice vypadá? Abyste nekupovali zajíce v pytli, přichystali jsme pro Vás virtuální prohlídku. Můžete si tak z pohodlí svého domova prohlédnout, jak vypadá ubytování v našem penzionu.
    Penzion Karlštejn Vinice se nachází ve středočeském městysi Karlštejn, v srdci chráněné krajinné oblasti "Český kras". Exkluzivní poloha penzionu poskytuje výbornou dostupnost centra městyse (300m), restaurací a obchodů či hradu Karlštejn (600m), který nabízí prohlídkové okruhy s průvodcem.


Ubytování v penzionu se snídaní

    Ačkoliv jsou Pardubice proslulé zejména svými zdobenými perníky a dostihy, naleznete zde širokou nabídku kulturních akcí, sportovních příležitostí a aktivit pro volný čas. 
    Hledáte ubytování pro Pardubice a okolí? Pak jsme velice rádi, že jste navštívili stránky penzionu Austria v Pardubicích. Pevně věříme, že na těchto stránkách najdete veškeré informace o našem penzionu, a že budeme splňovat Vaše požadavky a přání na ubytování.
    Penzion Austria Pardubice podává snídaně formou bufetu, ze kterého si vybere každý. Pokud máte speciální dietu nebo nesnídáte, máte možnost si rezervovat ubytování bez snídaně.
    Ubytovat se v penzionu Austria v Pardubicích na víkend se opravdu vyplatí! Na ubytování ve dvojlůžkových pokojích v našem penzionu nabízíme o víkendech speciální snížené ceny:
    V prostorách našeho penzionu podáváme snídaně formou bufetu. Mexická restaurace La Cabaňa v přízemí penzionu je zárukou, že si u nás pochutnáte i na obědě a večeři. 
    Pro golfové nadšence se jen pár minut autem od penzionu nachádzí Golf Resort Karlštejn, 27 jamkové hřiště, které uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího golfisty.


Dvoulůžkový pokoj s vanou - DeLuxe "Pinot"

    Procházet se virtuálně naším penzionem je jednoduché! Stačí jen kliknout na obrázek níže a pomocí šipek a tažením myši se pohybovat po místnosti, pro přechod dále dvojitě poklepejte myší, když uvidíte bílou elipsu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00