Jak na věc


pension rašovice

Hotýlek u hraběte Harracha – Harrachov

     Pension Růžák má 6 pokojů, každý s vlastní sprchou, WC a TV. Celková kapacita je 18 lůžek. Hledáte pohodu, klid, zázemí, relax, odreagování se? To vše jsme schopni nabídnout.
    Procházet se virtuálně naším penzionem je jednoduché! Stačí jen kliknout na obrázek níže a pomocí šipek a tažením myši se pohybovat po místnosti, pro přechod dále dvojitě poklepejte myší, když uvidíte bílou elipsu.
    Hledáte ubytování pro Pardubice a okolí? Pak jsme velice rádi, že jste navštívili stránky penzionu Austria v Pardubicích. Pevně věříme, že na těchto stránkách najdete veškeré informace o našem penzionu, a že budeme splňovat Vaše požadavky a přání na ubytování.
    Ačkoliv jsou Pardubice proslulé zejména svými zdobenými perníky a dostihy, naleznete zde širokou nabídku kulturních akcí, sportovních příležitostí a aktivit pro volný čas. 
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.


Ubytování v penzionu bez snídaně

    K ubytování je k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny veškerým komfortem od vlastní koupelny s volbou vany nebo sprchového koutu, televizí i se satelitním připojením a internetem. Nejen pro rodiny s dětmi máme 4 nadstandardně vybavené apartmány, vhodné zejména pro dlouhodobější ubytování.
    Penzion Austria se nachází přímo v centru města Pardubice. Pro Váš pobyt v Pardubicích je v penzionu Austria nabízíme moderní a kvalitní ubytování v 7 pokojích, 3 mezonetových apartmánech a v jednom běžném apartmánu. Kapacita ubytování čítá cca 25 osob. Vaše snídaně, jsou podávány ve stylovém salonku penzionu Austria.
    Penzion Austria Pardubice podává snídaně formou bufetu, ze kterého si vybere každý. Pokud máte speciální dietu nebo nesnídáte, máte možnost si rezervovat ubytování bez snídaně.
    V prostorách našeho penzionu podáváme snídaně formou bufetu. Mexická restaurace La Cabaňa v přízemí penzionu je zárukou, že si u nás pochutnáte i na obědě a večeři. 
    Ubytovat se v penzionu Austria v Pardubicích na víkend se opravdu vyplatí! Na ubytování ve dvojlůžkových pokojích v našem penzionu nabízíme o víkendech speciální snížené ceny:


Pension Seidl – Špindlerův Mlýn

    Příjemné ubytování poskytují vybrané a dobře vybavené penziony na turisticky zajímavých místech jako jsou právě Krkonoše. Proto rezervujte a navštivte oblíbené penziony v oblasti Krkonoše, rozhodně Vám na tento pobyt zůstanou přinejmenším krásné vzpomínky.
    Ať už přijíždíte na obchodní jednání, dovolenou, víkend nebo za zábavou, díky výhodné poloze našeho penzionu v centru města budete mít celé Pardubice jako na dlani.
     Dovolujeme si Vás pozvat do rodinného pensionu Růžák v Růžové u Děčína. Pension je na samém okraji vesnice, takže lze nerušeně relaxovat např. pohledem na Pravčickou bránu či krásné západy slunce.
    Na portále penziony.awellness.cz najdete také kontakty na penziony v lokalitě Krkonoše. Rezervujte si proto ubytování přímo u majitele penzionu a neplaťe za ubytování více než musíte.
    Chcete se podívat, jak to u nás v penzionu Austria Pardubice vypadá? Abyste nekupovali zajíce v pytli, přichystali jsme pro Vás virtuální prohlídku. Můžete si tak z pohodlí svého domova prohlédnout, jak vypadá ubytování v našem penzionu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00