Jak na věc


pejskař police nad metují

'Mufloní máma' se bojí o dětské pacienty! Pes zabiják útočil víckrát

    Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.
    Někdy může posloužit i pejskařovo batole. Pejskař sám je nadšený, jak přínosný a šikovný bude jeho miláček v chovu. Začínající pejskař bývá v počátcích zaražený, než je poučen zkušeným pejskařem. Poté už probírá sex bez zábran.
    Pejskařky mívají jeden nepěkný zlozvyk, po krytí své feny by rozhodně neměly používat výrazy typu: Jéééé, táto, kam se na toho psa hrabeš. Nepůsobí to na vaši polovičku dobře. Váš sexuální život by to do budoucna mohlo narušit. Ani věta: Vidíš, jak se ten pes má k činu. Naopak věta: Miláčku, už se těším domů, vaši polovičku mile povzbudí. Také mějte na paměti, že vaše fena byla pro svého partnera nová, neokoukaná, což by mohl váš partner vám po vašich nevhodných větách připomenout.
    Na fotky stačí kliknout a dozvíte se víc. Kdo posdílí tento článek , pomáhá tak k jejich nalezení. Stále doufám, že se jejich majitelkám vrátí. Chtěla jsem dát původně zábavná fota, ale po neuvěřitelném počtu předchozího článku o nás pejskařích, jsem se rozhodla takto.


Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

    Brutální reakci vyvolal slovenský pejskař, který svého miláčka venčil na okraji Topoľčan bez vodítka. Právě to se zřejmě nelíbilo útočníkovi, který muže udeřil polenem do hlavy a nechal ležet v kaluži krve. Věrný pes zůstal po jeho boku, dokud nepřijeli záchranáři.
    Před pár lety jsem s Morganem navštívila jeden blízký cvičák. Po optání, zda si mohu u nich zacvičit jsem dostala souhlas. Na place byly dvě skupinky začátečníků. Sličné, začínající pejskařky se štěňaty a výstřihy si vzal na povel výcvikář, zbytek, dva muži a dvě starší dámy, dostala výcvikářka, také už starší dáma. Mne si nemusel nikdo všímat. Po chvíli jsem psa odložila a začala jsem pozorovat. Výcvikářka trpělivě učila nováčky, zatímco výcvikář, jindy pán při těle, stál na místě, lehce brunátněl, jak zatahoval pupek a snažil se okouzlit lepé děvy. Zřejmě se i dařilo a výběr se zúžil. Jedna zabrala, tak zbytek poslal k výcvikářce s tím, že jdou dělat s onou dívčinou přivolání v nedalekém lesíku. Že zapomněli přitom vzít i psa........... . Přeju příjemné počtení celé velké pejskařské rodině.


Muž polil fenku vodou a nechal v -32 stupních venku! Zmrzla na kost

    Přísnější pravidla pro chovatele psů zavádí novela veterinárního zákona, který začal platit na začátku listopadu. Má za cíl usnadnit kontroly útulků pro zvířata a především omezit existenci tzv. množíren.
    Krvavé průjmy, zvracení a dehydratace. Mezi psy v Praze se nyní rozmohl gastroenteritida, která způsobuje střevní a žaludeční potíže. Poslední dva týdny evidují veterinární ordinace zvýšený počet nemocných psů. Obtíže se ale nemusí týkat jen zvířat v hlavním městě.
    Musela jsem si dát chvíli pauzu, házet oslintané pískací prasátko, a pak uplatit Morgýše balíčkem sušených rybiček a vepřovým uchem, abych mohla článek dopsat. Myslím, že můj muž neměl sváču v této cenové relaci, ale měl se narodit jako pes.
    Pudlpointr je silný a dobře stavěný pes. Je velmi klidný a důstojný. Tento pes se dá velmi dobře vychovat a je oddaný svému pánovi, kterého velice miluje. Pudlpointr nebývá nikdy agresivní. Je také vhodný k dětem a zvykne si i na ostatní zvířata. Je to velmi aktivní a čilý pes, který potřebuje pravidelný pohyb a zátěž a hodí se spíše pro sportovně založené majitele. Jeho srst je tvrdá, přiléhavá a hrubá a nevyžaduje žádnou zvláštní péči.


Pejskaři, pozor! Pro vaše mazlíčky platí ode dneška nové povinnosti

    Za svůj život jsem moc psů neměla, spíš samé feny. Buldoček Cipísek je věnoval výhradně onanii. Ovčák Zar se spíš snažil udyndávat feny. Morgan naopak využívá trenažér - deku. Jednou se se ptala veterináře, jestli několikrát za den není mnoho a doktor odpověděl: Jsme přece zdraví chlapi, nééé? Od té doby neřeším.
    Děsivou scénu objevili přímo v areálu nemocnice v Krči pracovníci Lesů hlavního města. Našli tam sedm uštvaných a zadávených muflončat ze stáda obdivovaného a oblíbeného Pražany i pacienty nemocnice. Mláďata zabil volně pobíhající pes.
    Opravdu krutý trest připravil pro svého pejska majitel z ruského Jakutsku. Na roční fenku vylil vodu a nechal ji venku, kde bylo minus 32 stupňů. Zubožené zvíře našli aktivisté, kteří teď požadují, aby úřady proti majiteli zakročily. Fenku musel veterinář utratit.
    Pejskař vlastnící čistokrevnou fenu, kde sex bude plánovaný, brání ji proti zneuctění víc, než svou partnerku. Fena naopak předsudky rasově motivované nemá, čímž mnohdy svému majitele vezme veškeré iluze. Stejně je na tom pes, samec. Ne vždy jim však jde sám pejskař dobrým příkladem.


Pejskaři, pozor! Policie našla nové návnady s velmi silným jedem

    Otrávené návnady určené zřejmě psům se objevily v lokalitě Čtyři Dvory v Českých Budějovicích. Jedná se zřejmě o jed na myši. Policie teď varuje všechny majitele psů, aby byli při venčení ve střehu. Za posledních deset let policie řešila už několik takových případů.
    Potomek bývá i u psího sexu a přesto z něho nevyroste úchyl. Naopak zdárně poučí i začínajícího pejskaře. Před časem se tu podobná příhoda odehrála. Pejskař začátečník projevil strach před krytím, jak to bude probíhat, atd. Malý hošík pejskařův ho uklidnil: To nic není pejsek strčí Betynce štěňátka do bříška a až budou velká, tak je Betynka vykaká.
    Velký zážitek mi připravil zákazník, měli doma pudlici i pudla, který konečně dosáhl chovnosti a byl vhodný, jenže, co je v domě...... , pudl prostě neměl zájem, přestože pudlice měla dny a nastavovala se mu sama. Pejskař pravil, že to psovi s manželkou předvedli, aby věděl, jak na to, prý je chytrý a nakonec štěńátka budou. Není nad obětavý příklad pejskaře. Hlavně, že oběť nebyla marná.


Pejskař zkopal cyklistu, který drknul do psa. Muž skončil na JIP

    Pejskař také balí opačné pohlaví na své pejskařské zkušenosti. Zabírá to někdy i na nepejskaře. Mohu potvrdit. Muži jsou však v tomhle nějak akční, asi to umí lépe podat, navíc se říká, že muž se psem je víc sexy. Prostě si sluší. Tak na závěr takovou malou příhodu.
    Když se mezi pejskaři dozvíte, že Nováková je březí, může se jednat, jak o fenu, tak o manželku pana Nováka. Doplňující otázky klaďte raději nenápadně.
    Když se jedná o manželku, čeká netrpělivě otec pejskař na potomkovo první slůvko. Když potomek zaštěká, je velká naděje, že půjde v jeho šlépějích. Takových potomků je pak ochoten splodit i víc. Potomek je pak vychováván zároveň se štěńaty, aby se všichni řádně socializovali. Dudlík používají i štěňata, miska bývá někdy společná. Potomek pejskařův je zdravý, jako řípa.
    Bordeauxská doga patří mezi nejstrarší francuzská plemena a původně byla využívána k lovu divočáků. Později našla uplatnění i při pasení býků a bojových zápasech s šelmami a ostatními psy.
    Psímu sexu je nutno asistovat, oproti tomu lidskému sexu, tam by pes asistovat neměl. Nemusí souhlasit s výběrem vašeho partnera a mohlo by dojít i k nepěkným příhodám.


Značkovač bbq steaků Branding Iron Invotis

    Je známo, že ze psího sexu bolí pejskařova záda a kolena. Zatímco neplánované početí jde rychle, plánované někdy trochu vázne. Někdy se oběma aktérům musí trochu pomoct, od toho ta záda a kolena. A tak sousedi majitele krycího psa se většinou dobře pobaví. Hlášky typu: Počkej, já ti tu její julču přišteluju, no, ještě se snaž, už to bude, hurá, je tam, pobaví široké okolí. Když se zadaří, majitel krycího psa se dme pýchou, protože pes je přeci po něm.
     Pudlpointr vznikl křížením pudla a pointra a šlechtil se pro lovecké účely. K lovu se od svého vzniku  využíval a v dnešní době také využívá. Tento pes je skvělý lovec, který je velmi rychlý a nebojí se výstřelů z pušky. Zároveň se nyní chová i jako společník.
    Policie pátrá po muži, který napadl a surově sbil cyklistu v letňanském lesoparku. Pes vběhl cyklistovi pod kolo, ten o něj zavadil a pravděpodobný majitel zvířete na něj následně zaútočil. Celé situaci přihlížel syn napadeného muže.
    Opravdu nečekané rozuzlení měl o víkendu rodinný cyklovýlet do lesoparku v pražských Letňanech. Otec rodiny se vyhýbal psovi, poté ho majitel zvířete brutálně napadl.
    Pes, který v areálu pražské Thomayerovy nemocnice o víkendu zardousil sedm muflončat, ohrožuje nejen mláďata, ale i dětské pacienty. Myslí si to tamní sestřička známá jako 'mufloní máma', podle které pes zabíjel na etapy - a to nejméně dvakrát.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00