Jak na věc


peří křížovka

Peří marabu fialová purpurová 12 - 17 cm

    - peří je ryze přírodní materiál, z toho důvodu nelze zaručit stoprocentní kvalitu všech pírek, jež jsou v balení. Jednotlivá pera se mohou lišit v délce, hustotě praporu, případně mohou být nerovnoměrně probarvena.
    1 kg nového husího peří peří 20/80 na doplnění do výrobku 165,– 1 kg nového husího peří peří 50/50 na doplnění do výrobku 950,– Peří ani sypkovinu samostatně neprodáváme. Uvedené ceny jsou v Kč vč. DPH. Záruka na nové výrobky je 24 měsíců.
    Uvedené ceny zahrnují: párání původního sypku, čištění Vámi dodaného peří profesionální čistírnou peří, ušití výrobku, dopravu do čistírny peří v jižních Čechách a zpět na pobočku. Sypek, do kterého bude vyčištěné peří ušito, dodá zákazník a nevztahuje se na něj záruka.
    Uvedené ceny zahrnují kompletní renovaci péřového výrobku: párání původního sypku, čištění Vámi dodaného peří profesionální čistírnou, nový sypek, ušití výrobku, dopravu do čistírny peří v jižních Čechách a zpět na pobočku.


Boa - pštrosí peří 34 g délka 2 m

    Po dlouhé roky bylo peří zapomenuto, ale v současné době je znovu velmi oblíbené a žádané. Určité typy per se používají i ve slavnostních vazbách, jako jsou svatební kytice nebo japonské ikebany. V minulosti se ptačí brk používal ke psaní a barevná pera zdobila pokrývky hlavy. Prachovým peřím se plnily polštáře a peřiny. Bájný Ikaros zase peří použil při pokusu o únik z ostrova Kréta, když jeho otec vyrobil umělá křídla, aby mohli utéct
    Pokud chcete ozvláštnit svůj outfit, byt či karnevalový kostým, jsou pro vás doplňky z peří tím pravým. Je jen na vás, jak s umělým a pravým peřím naložíte.
    podle názvu (A-Z)podle názvu (Z-A)podle ceny (od nejnižší)podle ceny (od nejvyšší)podle datumu (od nejnižší)podle datumu (od nejvyšší)podle kódu (od nejnižší)podle kódu (od nejvyšší) 4 položky na řádek2 položky na řádek1 položka na řádekbez náhledů po 16po 32po 64po 96
    Peří je jednou z nejoblíbenější dekorací vůbec. Oblíbili si ho dekoratéři, módní i bižuterní návrháři. Skvěle vynikne také v květinových vazbách. V naší nabídce naleznete peří v různých velikostech, barvách i délkách. Nabízíme vám také péřové čelenky, péřová boa i vějíře, které budou neodmyslitelnou součástí tematického kostýmu. Samozřejmostí je paví peří a barvená pírka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00