Jak na věc


pečetní prsten na zakázku

Dámský masivní prsten s monogramem

    Fanoušci si od příštího týdne mohou VE FANSHOPU zakoupit totožný prsten ve stříbrném provedení, který jsme pro FAN KLUB hokejového klubu Piráti Chomutov též realizovali.
    Realizovali jsme zlaté prsteny pro hráče z postupové sestavy klubu Piráti Chomutov, které jim mají připomínat historický úspěch v podobě postupu do české nejvyšší soutěže. Každý prsten z 14 karátového zlata je osázen drobnými brilianty, má vyryté jméno hráče, výsledky serií v playoff a baráži a vítězné heslo VĚŘÍM.
    Výrobený pečetní prsten má šlechtický erb rodu Vanke… Konečná podoba, rozměry, hmotnost, … Dodaný prsten, hmotnost: Vyrobený prsten, zakázková výroba prstenu. Materiály: Prsten: zlato Au585 = 14kt Kámen: sardonyx Hmotnosti: Samotný prsten: 7,3g zlata Pečetní erb: 0,85b Celková váha: 8,1g Ať tedy se jedná o prstýnek na památku, či erbovní šlechtický prsten, ať dělá zlatnická
    Pánský pečetní prsten podle vzoru BiederMayer 1860. Výroba prstenu podle předlohy. Model v 3d na počítači. Předlohou byl menší prstýnek, velikost 48, požadavek na pánský pečetní prsten vel. cca 70. Model prstenu vyráběný na počítači pro šlechtický rod Vanke.


Dámský pečetní prsten s monogramem

    Ať tedy se jedná o prstýnek na památku, či erbovní šlechtický prsten, ať dělá zlatnická práce radost nejen zákazníkům, pánům, ale i zlatníkům a zlatnicím.
    Nevyrábíme jen klenoty. Zhmotňujeme Vaše přání. Naší vizí je přinášet radost a luxusní zážitek. Vyrobíme Vám na přání jakýkoliv šperk, osázíme diamanty Vaše hodinky, nebo klíčky od Vašeho luxusního vozu. Neznáme slova “nejde to”.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Velmi zajímavá zakázka pro zlatníka starožitníka, výzva, zhotovení částečné kopie, podle starožitného prstenu doby BiederMyaer, druhé poloviny 19 století. Zákazník, zadavatel, si přeje pečetní takovýto prsten s erbem vyrytým do přírodního kamene. Zlatnický námět: Doba: BiederMayer, kolem roku 1860 Předloha: pánský prsten ve tvaru opasku Materiál: zlato 14kt růžové RakouskoUhersko Dodáno: oválný pečetní kámen s


Pečetní prsten s monogramem V. D.

    Vítáme Vás u společnosti HGold, kde se Vaše sny stávají skutečností uvedenou k životu nejen těmi nejkrásnějšími diamanty. Vítejte ve světe luxusních šperků a zakázkových výrobků ze zlata a diamantů.
    Zhotovíme pro Vás jedinečné pečetní prsteny, klubové prsteny a další šperky. Osázíme drahými kameny Vaše osobní věci – klíčky od auta, hodinky, mobilní telefony a další. Žádné Vaše přání nám není cizí.
    Rozhodli jste se opatřit si jedinečný šperk? Pak jste u nás správně. JerremyGold naplní Vaše přání. Spolupracujeme se zkušenými designéry a klenotníky, používáme ty nejmodernější technologie. Nabízíme Vám kompletní servis, pomůžeme s výběrem kamenů, navrhneme pro Vás skutečně jedinečný a nezapomenutelný šperk.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00