Jak na věc


parlament čr

Předvánoční setkání k evropským volbám

    Školní parlament se zapojí do akcí připravovaných během školního roku a pomůže při jejich realizaci. Musí také podávat návrhy na další akce, které by škola mohla zrealizovat.
    Školní noviny budou měsíčník a najdete tam vše potřebné, co se za daný měsíc událo. Budou tam zajímavé rozhovory s učiteli a žáky, kteří něco v průběhu měsíce dokázali.
    Motto: Chytří nepochopí hloupé, hloupí nepochopí chytré. Nechápou se, jelikož mají jinou úroveň. Jen moudrý člověk dokáže pochopit oba, protože moudrý může být chytrý i hloupý.
    Citát: „Nezáleží na tom, kolik gólů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo na soupeřích, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu, se stávají legendami.“
    trhané salátové listy s baby špenátem, čekankovými puky, zeleninou a plátky pečené krůty,podávané s citronovou zálivkou, chlebovými krutony a čerstvým pečivem


KRŮTÍ ŘÍZEK SE ŠUNKOU A SÝREM

    Po návratu a uzdravení paní učitelky Černé se konečně sešli zástupci parlamentu a po důkladném uvážení upravili vedení parlamentu a pustili do práce. Vybrali si také heslo pro letošní rok
    Školní parlament se zapojí do akcí připravovaných během školního roku a pomůže při jejich realizaci. Dále bude podávat návrhy na články do školních novin.
    Zástupci parlamentu budou potřebné věci sdělovat ve svých třídách a poskytovat informace na prvním stupni v prvních až třetích třídách.                                                                                                     

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00