Jak na věc


parkování u letiště praha go parking

Madeira, krátká dovolená na ostrově věčného jara

    Letos oslavíme 9 let naší rodinné firmy a můžeme směle říci, že jsme profesionálové. Za tu dobu jsme poznali spoustu skvělých lidí z různých oborů. Lékařů, kteří pomáhají léčit děti v Africe, záchranářů, obchodních cestujících, podnikatelů, sportovců, rodin s dětmi, které známe již od miminkovského věku, kamioňáků s kterými je vždy legrace, ale i například politiků.
    Touto, v té době ještě málo známou, službou jsme začali pomáhat lidem parkovat bezpečně a za rozumnou cenu. Té radosti, když se objednal první zákazník :)
    Nechcete platit přemrštěné ceny za parkování na letišti a nelíbí se vám parkování na neosobním parkovišti někde vedle letiště, kde vám nikdy nevyjdou vstříc?
    Děkujeme Vám! Jsme vděční za to, že můžeme být s vámi a dělat práci, která nás baví a zároveň naplňuje. Píšeme také blog o cestování, kde pro Vás připravujeme tipy a rady na cesty.
    Natahali jsme spoustu kabelů pro kamerový systém a obsluhu parkoviště. Začali obíhat úřady a budovat parkoviště. Tvořit web a zařizovat spoustu dalších věcí.
    Ať vyrážíte na dovolenou či obchodní cestu, váš vůz bude u nás na našem parkovišti v naprostém bezpečí. Areál hlídáme precizně - zaparkujete na oploceném, osvětleném a uzavřeném parkovišti u rodinného domu, parkoviště je nonstop a po celé ploše hlídané špičkovým kamerovým systémem. Samozřejmostí je vysoká protipožární ochrana.


Profesionální a rodinné parkování u Letiště Praha

    Naše rodina pochází zčásti z Moravy a také ze Severních Čech. Jelikož bydlíme v blízkosti pražského letiště u obce Makotřasy, parkovali u nás kamarádi v době dovolených a služebních cest. Vozili jsme je k odletům, aby neplatili drahé parkování na letišti. Tenkrát to bývalo Letiště Ruzyně a dnes už je to Letiště Václava Havla.
    Jsme rodinná firma, zajistíme vám veškerý potřebný servis v profesionální kvalitě s důrazem na vaše individuální potřeby, i když budou neobvyklé. Naše parkoviště navíc leží jen 5 minut od pražského letiště.
    Na stavební parcele, kde do té doby byly záhony s okurkami, rajčaty a jahodami, jsme začali budovat parkoviště. Vyplenili jsme účet stavebního spoření (spořili jsme na střechu domu) a pustili se do díla :)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00