Jak na věc


parkhotel na baračke

Lázeňské pobyty - odpočinek pro tělo i ducha

    V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.
    (Nutná reservace, pouze den před: na tel.č. 380 120 979 - volejte opakovaně, je to linka přímo do restaurace a servírka se může zrovna věnovat hostům. Děkujeme za pochopení.)
    Lázeňské pobyty v délce od 7 do 14 dnů jsou sestaveny pro cílenou léčbu a prevenci zdravotních potíží. Lázeňští hosté - samoplátci mohou volit lázeňské pobyty se vstupní lékařskou prohlídkou a lékařem individuálně sestaveným léčebným programem nebo lázeňské pobyty s předem stanoveným programem vytvořeným pro optimální léčbu konkrétních zdravotních komplikací. Jednotlivá lázeňská města se zaměřují na léčbu a předcházení zdravotních potíží dle přírodních zdrojů, které se v dané lokalitě nachází. Léčené indikace jednotlivého lázeňského města zobrazíte najetím na otazník.


Individuální i skupinové pobyty v jižních Čechách

    Okolí Parkhotelu Mozolov se svými lesy, loukami a rybníky je jako stvořené pro aktivní dovolenou. V létě i v zimě můžete využít hustou síť značených turistických tras, ať už máte rádi pěší túry, cykloturistiku či zimní výlety na běžkách. Táborsko a Písecko nabízejí turistům celou řadu zajímavých výletních cílů a atrakcí. Parkhotel Mozolov má vlastní rybník, který slouží nejen ke koupání, ale také ke sportovnímu rybaření povolenky vydáme zájemcům v hotelové recepci. Turistické a sportovní aktivity můžete doplnit relaxací ve vyhřívaném krytém bazénu, saunou či pobytem v masážní vaně. Připravili jsme pestré wellness služby pro vaši pohodu a odpočinek.
    Krásná příroda, čistý vzduch a region plný přírodních krás a památek – to jsou ideální podmínky pro individuální a skupinové pobyty, které vám po celý rok nabízí Parkhotel Mozolov u Nadějkova. Přijeďte k nám za krásami jižních Čech a vydejte se pěšky, na kole či v zimě na běžkách poznat zajímavosti Táborska a Písecka. Parkhotel Mozolov vám poskytne příjemné ubytování i širokou nabídku wellness služeb. Po naše hosty máme k dispozici prostorný vyhřívaný krytý bazén, masážní vanu i saunu. Nabízíme hotelové ubytování s kapacitou 39 míst, 10 čtrnáctimístných bungalovů vybavených pěti ložnicemi a 18 čtyřlůžkových srubů.


Pestrá nabídka zábavy a sportovního vyžití

    Poznejte jedinečnou krásu českých lázní. Vydejte se do míst, kde zapomenete na starosti všedního dne. Svěřte se do rukou specialistů, kteří vždy vědí, jak Vašemu tělu udělat dobře. Cítíte ten svěží vzduch? Vnímáte tu atmosféru? Spojte tradiční lázeňskou léčbu s relaxací a odpočinkem, a nechte se do sytosti hýčkat. Vybírejte z nabídky 1045 lázeňských a wellness pobytů pečlivě připravených na míru zákazníkům.
    Hotel Mozolov se nachází v severní části okresu Tábor v nadmořské výšce 627 m. Celý areál je obklopen krásou a poklidem lesů, rybníků a luk. Máme vlastní rybník, který slouží nejen ke koupání, ale také ke sportovnímu rybaření (povolenky Vám vydáme v hotelové recepci). V zimních měsících si můžete vyjet na běžky, neboť běžkařské trasy začínají přímo u hotelu a jsou pravidelně udržované rolbou. Milovníkům sjezdového lyžování můžeme nabídnou tři sjezdovky vzdálené 8 km.
    (Nutná reservace, pouze den před: na tel.č. 380 120 979 - volejte opakovaně, je to linka přímo do restaurace a servírka se může zrovna věnovat hostům. Děkujeme za pochopení.)


Aktivní dovolená a wellness služby

    Parkhotel Mozolov je zařízen pro individuální a skupinové pobyty a nabízí široké možnosti zábavy a trávení volného času pro děti i dospělé. K dispozici je restaurace a kavárna s kapacitou 130 míst i salonky a učebny pro semináře, školení či firemní akce. Pro malé návštěvníky Parkhotelu Mozolov jsme připravili plně vybavenou dětskou hernu a venkovní hřiště. Sportovci ocení posilovnu, tenisové kurty i čtyři sportovní hřiště s různými povrchy. Zahrát si můžete šipky, kulečník či stolní fotbal. Nabízíme také cvičení aqua aerobiku nebo zumby s instruktorkou či kurzy plavání pro děti. Pro relaxaci můžete využít naše wellness služby – kromě bazénu máme i saunu a masážní vanu.
    <a href=http://www.borovice.cz/ ><img src=http://www.borovice.cz/banner/logo_borovice.gif?id=26433 alt=Borovice.cz></a>
    Nejčastěji hledáte: Lázně, Víkendové pobyty, Lázeňské pobyty, Valentýnské pobyty, Lázeňské pobyty, Romantický víkend pro dva, Wellness pobyty, Interiérové dveře, Povinné ručení porovnání

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00